Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

EYSA

BE0760490094

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

EYSA is een wegenbouwbedrijf in Gent. BV, gestart op 23 december 2020, 1 vestiging.

Hazenlaan 31, 9032 Gent [email protected]

Achter het bedrijf: Emrah Yurdagöz.

Actief voor

5 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

EYSA uit Gent, ondernemingsnummer BE0760490094, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.527 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EYSA een brutomarge van € 432.019 en een eigen vermogen van € 108.914. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 16.138 naar € 5.527. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 108.914

▲ 5% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 5.527

▼ 66% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 15.152

▼ 59% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 104.914.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 396.237

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 52.952

▲ € 42.327 t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 3 jaar te gaan

€ 54.970

▲ € 49.084 t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 18.957 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 22.239

▲ 3% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 36.874

▲ 106% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 288.168 € 373.165 € 432.861 € 432.019
Winst na belastingen € 27.260 € 55.988 € 16.138 € 5.527 ▼ 66%
Eigen vermogen € 31.260 € 87.248 € 103.386 € 108.914 ▲ 5%
Totale schulden € 130.019 € 159.692 € 106.795 € 145.745 ▲ 36%
Cash € 11.313 € 69.457 € 36.533 € 15.152 ▼ 59%
Opgepotte winst € 27.260 € 83.248 € 99.386 € 104.914 ▲ 6%
Bankschulden € 16.765 € 17.822 € 5.886 € 54.970 ▲ € 49.084
Balanstotaal € 161.279 € 246.940 € 210.182 € 254.659 ▲ 21%

Kerncijfers van EYSA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.

Wat is er gebeurd met EYSA?

Wat er de jongste jaren bij EYSA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.527 (▼ 66% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗

Samengevat

Van € 27.260 winst in 2022 naar € 5.527 winst in 2025.

Betaalde al € 42.788 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 55.988 winst.

Bestuur

Emrah Yurdagöz
EYSA

Achter EYSA zit Emrah Yurdagöz.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Emrah Yurdagöz

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Hazenlaan 31

9032 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • YURDAGÖZ Emrah(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0760.490.094
Btw-nummer
BE 0760.490.094
Maatschappelijke zetel
Hazenlaan 31, 9032 Gent
Namen & benamingen
EYSA
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 december 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 27 mei 2025
Activiteiten · NACE

Bouw van autowegen en andere wegen

Veelgestelde vragen

Wat doet EYSA?
EYSA is een wegenbouwbedrijf in Gent. BV, gestart op 23 december 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van EYSA?
De maatschappelijke zetel van EYSA is gevestigd te Hazenlaan 31, 9032 Gent.
Is EYSA nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is EYSA actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 december 2020.
Is EYSA geregistreerd op Peppol?
Ja, EYSA is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0760490094.
Wat is het ondernemingsnummer van EYSA?
Het ondernemingsnummer van EYSA is BE0760490094.
Wanneer is EYSA opgericht?
EYSA is opgericht op 23 december 2020.