Financiën
Boekjaar 2025
EURO CARRELAGE uit Tessenderlo-Ham, ondernemingsnummer BE0759894733, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 30.578 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EURO CARRELAGE een brutomarge van € 42.133 en een eigen vermogen van € 107.848. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.404 naar € 30.578. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 17 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 107.848
▲ 40% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 30.578
▲ 50% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.927
▼ 64% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 105.848.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 256.917
▲ 72% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 25.331
▲ 36% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 39.593 | € 46.339 | € 32.902 | € 42.133 | ▲ 28% |
| Winst na belastingen | € 22.916 | € 31.951 | € 20.404 | € 30.578 | ▲ 50% |
| Eigen vermogen | € 24.916 | € 56.866 | € 77.270 | € 107.848 | ▲ 40% |
| Totale schulden | € 22.317 | € 50.244 | € 168.185 | € 282.248 | ▲ 68% |
| Cash | € 1.805 | € 3.168 | € 5.421 | € 1.927 | ▼ 64% |
| Opgepotte winst | € 22.916 | € 54.866 | € 75.270 | € 105.848 | ▲ 41% |
| Balanstotaal | € 47.233 | € 107.110 | € 245.455 | € 390.096 | ▲ 59% |
Kerncijfers van EURO CARRELAGE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 december 2026.
Wat is er gebeurd met EURO CARRELAGE?
Wat er de jongste jaren bij EURO CARRELAGE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 30.578 (▲ 50% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tessenderlo-Ham. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 22.916 winst in 2022 naar € 30.578 winst in 2025.
Betaalde al € 36.343 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 31.951 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Termaden 45
3980 Tessenderlo-Ham
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0759.894.733
- Btw-nummer
- BE 0759.894.733
- Maatschappelijke zetel
- Termaden 45, 3980 Tessenderlo-Ham
- Namen & benamingen
- EURO CARRELAGE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 december 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Algemene bouw van kantoorgebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Algemene reiniging van gebouwen
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren