Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
18 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
P.M.L. ENTREPRISES uit Elsene, ondernemingsnummer BE0759875927, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.194 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde P.M.L. ENTREPRISES een brutomarge van € 5.990 en een eigen vermogen van € 15.504. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.813 naar € -2.194. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 15.504
▼ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -2.194
▼ in 2024 nog € 3.813 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 8.661
▼ 45% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 12.504.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 12.888
▼ 19% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 11.866.
Schulden eind 2025
€ 11.700
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 3.260 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 2.051
▼ 27% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.839
▼ 10% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 5.069 | € 13.759 | € 5.990 | ▼ 56% |
| Winst na belastingen | € 4.208 | € 3.813 | € -2.194 | ▼ € 6.007 |
| Eigen vermogen | € 5.737 | € 17.698 | € 15.504 | ▼ 12% |
| Totale schulden | € 2.884 | € 28.782 | € 29.847 | ▲ 4% |
| Cash | € 332 | € 15.784 | € 8.661 | ▼ 45% |
| Opgepotte winst | € 2.737 | € 14.698 | € 12.504 | ▼ 15% |
| Bankschulden | € 0 | € 14.668 | € 11.700 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 8.621 | € 46.480 | € 45.351 | ▼ 2% |
Kerncijfers van P.M.L. ENTREPRISES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met P.M.L. ENTREPRISES?
Wat er de jongste jaren bij P.M.L. ENTREPRISES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.194 (▼ € 6.007 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Elsene. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Pauline CROQUESEL werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 4.208 winst in 2022 naar € 2.194 verlies in 2025.
Betaalde al € 2.827 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 4.208 winst.
Bestuur
Achter P.M.L. ENTREPRISES zit Pauline CROQUESEL.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Pauline CROQUESEL
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tenbosstraat 85 bus 85
1050 Elsene
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 18 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →GESTPRE
HERCULE WORLDWIDE COMMUNICATIONS
€ 16.397 brutomarge · 2025
The Louisville Trading Company
GENERIS Communication Design and Design Management
€ 36.680 brutomarge · 2025
Fondation Mutara III
+13 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Pauline Marguerite Louisette CROQUESEL(fondateur) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0759.875.927
- Btw-nummer
- BE 0759.875.927
- Maatschappelijke zetel
- Tenbosstraat 85 bus 85, 1050 Elsene
- Namen & benamingen
- P.M.L. ENTREPRISES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 december 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Schoonheidsverzorging
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen in gespecialiseerde winkels