Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

Jeta Construct

BE0759430915

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Jeta Construct is een vastgoedvennootschap in Kasterlee. BV, gestart op 3 december 2020, 1 vestiging.

Kemelbeekstraat 22 bus A, 2460 Kasterlee

Achter het bedrijf: Tatiana Maes, J & L Algemene Dak- En Gevelwerken Putman BV.

Actief voor

5 jaar, 9 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Verlies twee jaar op rij NBB

    Negatief resultaat in 2024 en 2025.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 10 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

Jeta Construct uit Kasterlee, ondernemingsnummer BE0759430915, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -1.043 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Jeta Construct een brutomarge van € 46.924 en een eigen vermogen van € 39.189. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -3.829 naar € -1.043. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 39.189

▼ 3% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -1.043

▲ 73 % minder verlies dan in 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 6.768

▼ 23% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -44.540.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

0

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Voertuigen en materieel

€ 2.492

▼ 10% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 21 jaar te gaan

€ 675.531

▼ 4% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 31.675 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 21 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 631

▲ 4% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -13.325 € 25.804 € 43.178 € 46.924 ▲ 9%
Winst na belastingen € -41.770 € 2.103 € -3.829 € -1.043 ▲ € 2.787
Eigen vermogen € 41.958 € 44.061 € 40.231 € 39.189 ▼ 3%
Totale schulden € 330.522 € 618.436 € 739.113 € 756.245 ▲ 2%
Cash € 1.332 € 9.165 € 8.825 € 6.768 ▼ 23%
Terreinen & gebouwen € 120.304 € 649.853 € 764.394 € 772.326 ▲ 1%
Opgepotte winst € -41.770 € -39.668 € -43.497 € -44.540 ▼ € 1.043
Bankschulden € 305.844 € 592.909 € 706.787 € 675.531 ▼ 4%
Balanstotaal € 372.480 € 662.497 € 779.344 € 795.433 ▲ 2%

Kerncijfers van Jeta Construct, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.

Wat is er gebeurd met Jeta Construct?

Wat er de jongste jaren bij Jeta Construct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 1.043. Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Kasterlee. KBO
  • Tatiana Maes werd bestuurder. NBB
  • J & L Algemene Dak- En Gevelwerken Putman BV werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 41.771 verlies in 2022 naar € 1.043 verlies in 2025.

Beste jaar ooit: 2023, met € 2.103 winst.

Bestuur

Tatiana Maes
Jens Putman
Jeta Construct

Achter Jeta Construct zitten Tatiana Maes en J & L Algemene Dak- En Gevelwerken Putman BV. De aandelen zijn in handen van Tatiana Maes en Jens Putman.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Tatiana Maes

Bestuurder

Is aandeelhouder

sinds 2020

J & L Algemene Dak- En Gevelwerken Putman BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Jens PUTMAN

sinds 2020

Aandeelhouders

Tatiana Maes · bestuurder

Jens Putman

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Kemelbeekstraat 22 bus A

2460 Kasterlee

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0759.430.915
Btw-nummer
BE 0759.430.915
Maatschappelijke zetel
Kemelbeekstraat 22 bus A, 2460 Kasterlee
Namen & benamingen
Jeta Construct
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
3 december 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 2 sep 2025
Activiteiten · NACE

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet Jeta Construct?
Jeta Construct is een vastgoedvennootschap in Kasterlee. BV, gestart op 3 december 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van Jeta Construct?
De maatschappelijke zetel van Jeta Construct is gevestigd te Kemelbeekstraat 22 bus A, 2460 Kasterlee.
Is Jeta Construct nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is Jeta Construct actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 3 december 2020.
Is Jeta Construct geregistreerd op Peppol?
Ja, Jeta Construct is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0759430915.
Wat is het ondernemingsnummer van Jeta Construct?
Het ondernemingsnummer van Jeta Construct is BE0759430915.
Wanneer is Jeta Construct opgericht?
Jeta Construct is opgericht op 3 december 2020.