Financiën
Boekjaar 2025
Kinepraktijk Kampenhout-Berg uit Kampenhout, ondernemingsnummer BE0759423886, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 118.653 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Kinepraktijk Kampenhout-Berg een brutomarge van € 189.015 en een eigen vermogen van € 171.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 114.695 naar € 118.653. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 51 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 171.000
▼ 51% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 118.653
▲ 3% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 158.601
▼ 4% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 298.716 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 4.052
▼ 20% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 457.231
▲ € 438.891 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 48.748 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 3.352
▲ 174% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 49.850
▲ € 44.942 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 174.280 | € 112.450 | € 164.167 | € 189.015 | ▲ 15% |
| Winst na belastingen | € 125.361 | € 77.430 | € 114.695 | € 118.653 | ▲ 3% |
| Eigen vermogen | € 293.939 | € 371.369 | € 351.063 | € 171.000 | ▼ 51% |
| Totale schulden | € 58.263 | € 42.169 | € 45.604 | € 598.999 | ▲ € 553.394 |
| Cash | € 117.449 | € 221.986 | € 165.495 | € 158.601 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 227.939 | € 305.369 | € 285.063 | € 105.000 | ▼ 63% |
| Dividend | € 1.600 | € 0 | € 135.000 | € 298.716 | ▲ 121% |
| Bankschulden | € 30.580 | € 24.493 | € 18.340 | € 457.231 | ▲ € 438.891 |
| Balanstotaal | € 352.202 | € 413.538 | € 396.668 | € 769.999 | ▲ 94% |
Kerncijfers van Kinepraktijk Kampenhout-Berg, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Kinepraktijk Kampenhout-Berg?
Wat er de jongste jaren bij Kinepraktijk Kampenhout-Berg gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 118.653 (▲ 3% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Kampenhout. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 125.361 winst in 2022 naar € 118.653 winst in 2025.
Betaalde al € 129.915 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 125.361 winst.
Keerde in totaal € 435.316 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Kinepraktijk Kampenhout-Berg zitten Niels De Dekker en Hanne Wouters. Niels De Dekker zit ook achter INTAKE.NOW.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Hanne Wouters
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergstraat 62
1910 Kampenhout
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
GOOGLE-CLOUD-PLATFORM - Google LLC, US
Domein
Domein
kinekampenhout.be
Geregistreerd
2012-12-13
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0759.423.886
- Btw-nummer
- BE 0759.423.886
- Maatschappelijke zetel
- Bergstraat 62, 1910 Kampenhout
- Namen & benamingen
- Kinepraktijk Kampenhout-Berg
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 december 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 dec 2025
- Contact
- kinekampenhout.be +3216656240
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Ambulante revalidatieactiviteiten
Sport- en recreatieonderwijs
Overige zakelijke dienstverlening, neg