Financiën
Boekjaar 2024
JM CONSTRUCT uit Pajottegem, ondernemingsnummer BE0758396775, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 15.406 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JM CONSTRUCT een brutomarge van € 61.661 en een eigen vermogen van € 144.498. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 22.428 naar € 15.406. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 144.498
▲ 12% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 15.406
▼ 31% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 54.242
▼ 53% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 124.498.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 95.354
▲ € 82.044 t.o.v. 2023
Waarvan in leasing € 68.289.
Schulden eind 2024
€ 58.881
Dit jaar wordt € 13.166 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 11.758
▼ 68% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.120
▼ 31% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 102.636 | € 54.927 | € 48.883 | € 61.661 | ▲ 26% |
| Winst na belastingen | € 60.637 | € 26.028 | € 22.428 | € 15.406 | ▼ 31% |
| Eigen vermogen | € 80.637 | € 106.664 | € 129.092 | € 144.498 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 78.113 | € 98.634 | € 86.149 | € 121.190 | ▲ 41% |
| Cash | € 61.770 | € 90.284 | € 115.224 | € 54.242 | ▼ 53% |
| Opgepotte winst | € 60.637 | € 86.664 | € 109.092 | € 124.498 | ▲ 14% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 58.881 | |
| Balanstotaal | € 158.750 | € 205.298 | € 215.241 | € 265.688 | ▲ 23% |
Kerncijfers van JM CONSTRUCT, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met JM CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij JM CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 15.406 (▼ 31% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Pajottegem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Jan MICHIELS werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 60.637 winst in 2021 naar € 15.406 winst in 2024.
Betaalde al € 39.246 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 60.637 winst.
Bestuur
Achter JM CONSTRUCT zit Jan MICHIELS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Jan MICHIELS
Bestuurder-zaakvoerder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Stuivenbergstraat 49
1755 Pajottegem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
AMAZON-AES - Amazon.com, Inc., US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0758.396.775
- Btw-nummer
- BE 0758.396.775
- Maatschappelijke zetel
- Stuivenbergstraat 49, 1755 Pajottegem
- Namen & benamingen
- JM CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 november 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Landschapsverzorging
Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
Slopen
Sanitaire werkzaamheden