Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 57 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
HVE MECHANICS uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0757537831, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 26.364 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HVE MECHANICS een brutomarge van € 101.204 en een eigen vermogen van € 142.821. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.855 naar € 26.364. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 22 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 142.821
▲ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 26.364
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.244
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 137.821.
Mensen en middelen in 2025
€ 82.204
▲ 108% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 445.260
▲ 3% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 36.384 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.
€ 10.647
▼ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.643
▲ € 16.885 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 49.824 | € 86.987 | € 90.473 | € 101.204 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 19.672 | € 33.768 | € 21.855 | € 26.364 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 60.835 | € 94.602 | € 116.457 | € 142.821 | ▲ 23% |
| Totale schulden | € 88.540 | € 491.682 | € 452.568 | € 477.807 | ▲ 6% |
| Cash | € 2.161 | - | - | € 22.244 | |
| Terreinen & gebouwen | - | € 467.010 | € 466.338 | € 467.261 | |
| Opgepotte winst | € 55.835 | € 89.602 | € 111.457 | € 137.821 | ▲ 24% |
| Bankschulden | € 50.508 | € 473.434 | € 430.980 | € 445.260 | ▲ 3% |
| Balanstotaal | € 149.374 | € 586.284 | € 569.025 | € 620.628 | ▲ 9% |
Kerncijfers van HVE MECHANICS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HVE MECHANICS?
Wat er de jongste jaren bij HVE MECHANICS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 26.364 (▲ 21% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
Samengevat
Van € 19.672 winst in 2022 naar € 26.364 winst in 2025.
Betaalde al € 37.399 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 33.768 winst.
Bestuur
Achter HVE MECHANICS zit Hedwig Van Evelghem.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Hedwig Van Evelghem
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Meir 10
1840 Londerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN EVELGHEM Hedwig(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0757.537.831
- Btw-nummer
- BE 0757.537.831
- Maatschappelijke zetel
- Meir 10, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- HVE MECHANICS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 oktober 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Reparatie en onderhoud van machines
Activiteiten van syndici van onroerend goed
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Vermogensbeheer
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)