Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 53 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
ARTH EN VRAC uit Jodoigne, ondernemingsnummer BE0757519124, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.249 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ARTH EN VRAC een brutomarge van € 21.523 en een eigen vermogen van € 15.704. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 205 naar € 1.249. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 10 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 15.704
▲ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.249
▲ € 1.044 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.438
▲ 173% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 5.704.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.104
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 6.528
▲ 162% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 11.402
▼ 25% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 2.265 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 10.856
▼ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.038
▲ 191% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 14.302 | € 14.305 | € 18.922 | € 21.523 | ▲ 14% |
| Winst na belastingen | € -2.702 | € -3.881 | € 205 | € 1.249 | ▲ € 1.044 |
| Eigen vermogen | € 18.131 | € 14.250 | € 14.455 | € 15.704 | ▲ 9% |
| Totale schulden | € 46.180 | € 40.072 | € 32.392 | € 33.781 | ▲ 4% |
| Cash | € 993 | € 1.039 | € 1.624 | € 4.438 | ▲ 173% |
| Opgepotte winst | € 8.131 | € 4.250 | € 4.455 | € 5.704 | ▲ 28% |
| Bankschulden | € 22.601 | € 18.917 | € 15.185 | € 11.402 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 64.310 | € 54.322 | € 46.847 | € 49.485 | ▲ 6% |
Kerncijfers van ARTH EN VRAC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ARTH EN VRAC?
Wat er de jongste jaren bij ARTH EN VRAC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Jodoigne. KBO
- ARTHUR ANTHONISSEN werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.702 verlies in 2022 naar € 1.249 winst in 2025.
Betaalde al € 1.475 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 1.249 winst.
Bestuur
Achter ARTH EN VRAC zit ARTHUR ANTHONISSEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
ARTHUR ANTHONISSEN
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Déportés(Jod.) 12
1370 Jodoigne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0757.519.124
- Btw-nummer
- BE 0757.519.124
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Déportés(Jod.) 12, 1370 Jodoigne
- Namen & benamingen
- ARTH EN VRAC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 oktober 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 100 m² en minder dan 400 m²)