Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Pizza Factory 100% Italiano

BE0756705512

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Pizza Factory 100% Italiano is een horecazaak in Gent. BV, gestart op 16 oktober 2020, 1 vestiging.

Vlaanderenstraat 11, 9000 Gent

Achter het bedrijf: Nicola Salerno.

Actief voor

6 jaar

Financiën

Boekjaar 2025

Pizza Factory 100% Italiano uit Gent, ondernemingsnummer BE0756705512, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 78.336 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Pizza Factory 100% Italiano een brutomarge van € 432.266 en een eigen vermogen van € 289.162. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 55.207 naar € 78.336. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 289.162

▼ 18% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 78.336

▲ 42% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 105.525

▼ 49% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 143.239 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

5,3

▲ 0,3 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 178.799

▼ 20% t.o.v. 2024

€ 33.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 123.724

▲ € 96.257 t.o.v. 2024

Waarvan in leasing € 119.501.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 13 jaar te gaan

€ 1,2 miljoen

▲ 9% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 86.169 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 99.902

▼ 18% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 122.790

▼ 20% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 357.791 € 419.190 € 444.540 € 432.266 ▼ 3%
Winst na belastingen € 160.432 € 65.620 € 55.207 € 78.336 ▲ 42%
Eigen vermogen € 233.239 € 298.858 € 354.065 € 289.162 ▼ 18%
Totale schulden € 275.654 € 1.287.206 € 1.341.053 € 1.382.026 ▲ 3%
Cash € 127.668 € 237.350 € 207.106 € 105.525 ▼ 49%
Terreinen & gebouwen € 17.542 € 1.219.070 € 1.256.813 € 1.226.318 ▼ 2%
Opgepotte winst € 228.239 € 293.858 € 349.065 € 284.162 ▼ 19%
Dividend € 75.432 € 0 € 0 € 143.239
Bankschulden € 49.799 € 1.077.730 € 1.063.031 € 1.159.335 ▲ 9%
Balanstotaal € 508.892 € 1.586.065 € 1.695.118 € 1.671.189 ▼ 1%
Werknemers (VTE) - 4,4 5 5,3 ▲ 0,3

Kerncijfers van Pizza Factory 100% Italiano, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Pizza Factory 100% Italiano?

Wat er de jongste jaren bij Pizza Factory 100% Italiano gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 78.336 (▲ 42% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Nicola Salerno werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 160.432 winst in 2022 naar € 78.336 winst in 2025.

Betaalde al € 164.165 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 160.432 winst.

Gemiddeld € 81.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

Nicola Salerno
Pizza Factory 100% Italiano

Achter Pizza Factory 100% Italiano zit Nicola Salerno.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Nicola Salerno

Bestuurder

sinds 2020

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Vlaanderenstraat 11

9000 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0756.705.512
Btw-nummer
BE 0756.705.512
Maatschappelijke zetel
Vlaanderenstraat 11, 9000 Gent
Namen & benamingen
Pizza Factory 100% Italiano
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
16 oktober 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 17 dec 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Eetgelegenheden met volledige bediening

Eetgelegenheden met beperkte bediening

Veelgestelde vragen

Wat doet Pizza Factory 100% Italiano?
Pizza Factory 100% Italiano is een horecazaak in Gent. BV, gestart op 16 oktober 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van Pizza Factory 100% Italiano?
De maatschappelijke zetel van Pizza Factory 100% Italiano is gevestigd te Vlaanderenstraat 11, 9000 Gent.
Is Pizza Factory 100% Italiano nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Pizza Factory 100% Italiano actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 16 oktober 2020.
Is Pizza Factory 100% Italiano geregistreerd op Peppol?
Ja, Pizza Factory 100% Italiano is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0756705512.
Wat is het ondernemingsnummer van Pizza Factory 100% Italiano?
Het ondernemingsnummer van Pizza Factory 100% Italiano is BE0756705512.
Wanneer is Pizza Factory 100% Italiano opgericht?
Pizza Factory 100% Italiano is opgericht op 16 oktober 2020.