Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
23 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
Eurofins GSC IT Management Infrastructure & Security SA uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0754703055, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 187.710 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Eurofins GSC IT Management Infrastructure & Security SA een brutomarge van € 2,2 miljoen en een eigen vermogen van € 67.650. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 276.444 naar € 187.710. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 5 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 67.650
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 187.710
▼ 32% t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 538.735
▲ 30% t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 187.710 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
12,5
▼ 10,9 t.o.v. 2022
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1,8 miljoen
▼ 36% t.o.v. 2022
€ 144.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 45.493
▼ 79% t.o.v. 2022
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 211.883
▼ 56% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 405.274
▼ 52% t.o.v. 2022
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2025 | Verschil 2022 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 2.660.915 | € 3.244.210 | € 2.209.284 | ▼ 32% |
| Winst na belastingen | € 59.685 | € 276.444 | € 187.710 | ▼ 32% |
| Eigen vermogen | € 64.484 | € 67.650 | € 67.650 | |
| Totale schulden | € 1.647.815 | € 1.608.513 | € 804.867 | ▼ 50% |
| Cash | € 241.161 | € 415.555 | € 538.735 | ▲ 30% |
| Opgepotte winst | € 2.984 | € 6.150 | € 6.150 | |
| Dividend | € 56.701 | € 273.278 | € 187.710 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 1.712.299 | € 1.676.163 | € 872.517 | ▼ 48% |
| Werknemers (VTE) | 20,8 | 23,4 | 12,5 | ▼ 10,9 |
Kerncijfers van Eurofins GSC IT Management Infrastructure & Security SA, boekjaren 2021 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Eurofins GSC IT Management Infrastructure & Security SA?
Wat er de jongste jaren bij Eurofins GSC IT Management Infrastructure & Security SA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Fabio Guaycuru De Carvalho Ferreira stopte als bestuurder. NBB
- Thibaut Zeimes stopte als bestuurder. NBB
- Michal Piotrowski stopte als bestuurder. NBB
- Cyan Umbert stopte als bestuurder. NBB
- Marek Cendrowicz stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 187.710 (▼ 32% t.o.v. 2022). Bron: NBB ↗
- Fabio Guaycuru De Carvalho Ferreira werd bestuurder. NBB
- Thibaut Zeimes werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 59.685 winst in 2021 naar € 187.710 winst in 2025.
Betaalde al € 271.248 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 276.444 winst.
Gemiddeld € 176.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marek Cendrowicz
Bestuurder
sinds 2021 · tot 2027
Thibaut Zeimes
Bestuurder
sinds 2025 · tot 2031
Michal Piotrowski
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2024 · tot 2030
Cyan Umbert
Bestuurder
sinds 2024 · tot 2030
Fabio Guaycuru De Carvalho Ferreira
Bestuurder
sinds 2026 · tot 2032
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Herrmann-Debrouxlaan 48
1160 Oudergem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 23 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →EUROFINS GSC MANAGEMENT SERVICES
€ 9,5 miljoen omzet · 2025
HERRMANN DEBROUX REAL ESTATE INVEST
€ 932.987 brutomarge · 2025
International Assets Finance Management
€ 73.014 omzet · 2025
Eurofins GSC Finance & Administration
€ 3,5 miljoen brutomarge · 2025
TERVURENLAAN REAL ESTATE
€ 13.615 omzet · 2025
+18 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Eurofins Support Services LUX Holding(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0754.703.055
- Btw-nummer
- BE 0754.703.055
- Maatschappelijke zetel
- Herrmann-Debrouxlaan 48, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- Eurofins GSC IT Management Infrastructure & Security SA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 september 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Beheer van computerfaciliteiten
Beveiligingsactiviteiten, neg
Diensten in verband met beveiligingssystemen