Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
64 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2023
FERCEN CLEANING uit Gent, ondernemingsnummer BE0751463156, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € 255.148 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FERCEN CLEANING een brutomarge van € 601.788 en een eigen vermogen van € 317.327. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 59.179 naar € 255.148. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 4 juli 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 317.327
▲ € 255.148 t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 255.148
▲ € 195.970 t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 36.262
▲ € 35.658 t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2023. De opgepotte winst groeide naar € 314.327.
Mensen en middelen in 2023
€ 217.301
▲ 116% t.o.v. 2022
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2023
€ 14.320
▲ 157% t.o.v. 2022
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.953
▼ 87% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 66.554
▲ € 50.492 t.o.v. 2022
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 166.565 | € 601.788 | ▲ 261% |
| Winst na belastingen | € 59.179 | € 255.148 | ▲ € 195.970 |
| Eigen vermogen | € 62.179 | € 317.327 | ▲ € 255.148 |
| Totale schulden | € 51.962 | € 84.827 | ▲ 63% |
| Cash | € 604 | € 36.262 | ▲ € 35.658 |
| Opgepotte winst | € 59.179 | € 314.327 | ▲ € 255.148 |
| Bankschulden | € 5.565 | € 14.320 | ▲ 157% |
| Balanstotaal | € 114.141 | € 408.478 | ▲ 258% |
Kerncijfers van FERCEN CLEANING, boekjaren 2022 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2024.
Wat is er gebeurd met FERCEN CLEANING?
Wat er de jongste jaren bij FERCEN CLEANING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
FERCEN CLEANING is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: winst van € 255.148 (▲ € 195.970 t.o.v. 2022). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 59.179 winst in 2022 naar € 255.148 winst in 2023.
Betaalde al € 130.534 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 255.148 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Franklin Rooseveltlaan 349 bus 114
9000 Gent
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 64 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Investeringsmaatschappij Mella
€ -5.234 brutomarge · 2025
VERASSNET
€ 74.440 brutomarge · 2025
ASSURIMO
VOS AANNEMINGEN
€ 8.000 omzet · 2025
THE ATTIC COMPANY
€ 25.504 brutomarge · 2025
+59 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0751.463.156
- Btw-nummer
- BE 0751.463.156
- Maatschappelijke zetel
- Franklin Rooseveltlaan 349 bus 114, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- FERCEN CLEANING
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 24 juli 2020
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Overige posterijen en koeriers
Algemene reiniging van gebouwen
Overige zakelijke dienstverlening, neg