Financiën
Boekjaar 2025
MVDH Security uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0750813454, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 522.170 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MVDH Security een brutomarge van € 1,1 miljoen en een eigen vermogen van € 422.854. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 590.845 naar € 522.170. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 11 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 422.854
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 522.170
▼ 12% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 216.733
▼ 36% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 444.839 uitgekeerd
85 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
6,4
▲ 0,8 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 376.812
▲ 16% t.o.v. 2024
€ 58.900 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 59.334
▼ 34% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 32.056
▼ 67% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 15.702 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 67.508
▲ € 65.099 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 40.690
▼ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 812.610 | € 637.658 | € 1.085.255 | € 1.060.053 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € 330.373 | € 239.467 | € 590.845 | € 522.170 | ▼ 12% |
| Eigen vermogen | € 225.211 | € 244.678 | € 390.523 | € 422.854 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 652.760 | € 559.572 | € 594.619 | € 605.535 | ▲ 2% |
| Cash | € 296.498 | € 74.941 | € 339.648 | € 216.733 | ▼ 36% |
| Opgepotte winst | € 175.211 | € 194.678 | € 340.523 | € 372.854 | ▲ 9% |
| Dividend | € 200.000 | € 200.000 | € 400.000 | € 444.839 | ▲ 11% |
| Bankschulden | € 200.238 | € 203.542 | € 97.934 | € 32.056 | ▼ 67% |
| Balanstotaal | € 877.972 | € 804.250 | € 985.141 | € 1.028.388 | ▲ 4% |
| Werknemers (VTE) | 6,6 | 5,8 | 5,6 | 6,4 | ▲ 0,8 |
Kerncijfers van MVDH Security, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MVDH Security?
Wat er de jongste jaren bij MVDH Security gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 522.170 (▼ 12% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Ansili BV werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 330.373 winst in 2022 naar € 522.170 winst in 2025.
Betaalde al € 221.310 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 590.845 winst.
Gemiddeld € 165.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter MVDH Security zit Ansili BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Wauter Muys
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brusselsesteenweg 175
9090 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0750.813.454
- Btw-nummer
- BE 0750.813.454
- Maatschappelijke zetel
- Brusselsesteenweg 175, 9090 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- MVDH Security
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 juli 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 apr 2023
- Activiteiten · NACE
Installatie van elektronische beveiligingssystemen
Algemene elektrotechnische installatiewerken