Financiën
Boekjaar 2025
RENOV HD uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0749587789, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -53.983 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RENOV HD een brutomarge van € -40.344 en een eigen vermogen van € 127.817. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.079 naar € -53.983. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 127.817
▼ 30% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -53.983
▼ in 2024 nog € 30.079 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 14.557
▼ 77% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 109.817.
Mensen en middelen in 2025
€ 24.523
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 5.186
▼ 70% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 6.620
▲ 35% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.592
▼ 53% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 120.303 | € 41.958 | € 56.309 | € -40.344 | ▼ € 96.653 |
| Winst na belastingen | € 86.724 | € 24.810 | € 30.079 | € -53.983 | ▼ € 84.061 |
| Eigen vermogen | € 126.910 | € 151.721 | € 181.799 | € 127.817 | ▼ 30% |
| Totale schulden | € 66.918 | € 68.142 | € 36.498 | € 18.398 | ▼ 50% |
| Cash | € 17.058 | € 45.774 | € 62.212 | € 14.557 | ▼ 77% |
| Opgepotte winst | € 108.910 | € 133.721 | € 163.799 | € 109.817 | ▼ 33% |
| Bankschulden | € 13.332 | € 29.230 | € 17.523 | € 5.186 | ▼ 70% |
| Balanstotaal | € 193.829 | € 219.862 | € 218.297 | € 146.215 | ▼ 33% |
Kerncijfers van RENOV HD, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RENOV HD?
Wat er de jongste jaren bij RENOV HD gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 53.983 (▼ € 84.061 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 86.724 winst in 2022 naar € 53.983 verlies in 2025.
Betaalde al € 44.711 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 86.724 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gentsesteenweg 637
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0749.587.789
- Btw-nummer
- BE 0749.587.789
- Maatschappelijke zetel
- Gentsesteenweg 637, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- RENOV HD
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 juni 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Schilderen van gebouwen
Schrijnwerk
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Activiteiten van industriële wasserijen
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Activiteiten van wasserettes en wassalons ten behoeve van particulieren
+2