Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 17 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
NEYDE uit Ieper, ondernemingsnummer BE0748882164, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 18.048 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NEYDE een brutomarge van € 75.605 en een eigen vermogen van € 64.723. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -13.726 naar € 18.048. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 64.723
▲ 39% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 18.048
▲ in 2024 nog € 13.726 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 71.302
▲ 182% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 58.723.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.602
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 297.193
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 20.263 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 15 jaar weg.
€ 9.949
▲ € 9.653 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.674
▼ 40% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 63.467 | € 96.151 | € 42.196 | € 75.605 | ▲ 79% |
| Winst na belastingen | € 15.242 | € 55.099 | € -13.726 | € 18.048 | ▲ € 31.773 |
| Eigen vermogen | € 5.303 | € 60.402 | € 46.676 | € 64.723 | ▲ 39% |
| Totale schulden | € 725.442 | € 747.374 | € 719.470 | € 742.056 | ▲ 3% |
| Cash | € 16.638 | € 63.225 | € 25.319 | € 71.302 | ▲ 182% |
| Terreinen & gebouwen | € 699.840 | € 675.110 | € 695.401 | € 684.081 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € -697 | € 54.402 | € 40.676 | € 58.723 | ▲ 44% |
| Bankschulden | € 372.982 | € 352.719 | € 324.956 | € 297.193 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 730.745 | € 807.776 | € 766.146 | € 806.779 | ▲ 5% |
Kerncijfers van NEYDE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NEYDE?
Wat er de jongste jaren bij NEYDE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 18.048. Bron: NBB ↗
- Mare Neyrinck werd bestuurder. NBB
- Eli Neyrinck werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- KOEN NEYRINCK werd bestuurder. NBB
- Renée Monique Declerck werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.242 winst in 2022 naar € 18.048 winst in 2025.
Betaalde al € 1.603 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 55.099 winst.
Bestuur
Achter NEYDE zitten Mare Neyrinck, KOEN NEYRINCK, Renée Monique Declerck en Eli Neyrinck.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mare Neyrinck
Bestuurder
sinds 2023
KOEN NEYRINCK
Bestuurder
sinds 2020
Renée Monique Declerck
Bestuurder
sinds 2020
Eli Neyrinck
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bellewaardestraat 2
8902 Ieper
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0748.882.164
- Btw-nummer
- BE 0748.882.164
- Maatschappelijke zetel
- Bellewaardestraat 2, 8902 Ieper
- Namen & benamingen
- NEYDE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 juni 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 feb 2024
- Activiteiten · NACE
Kampeer- en caravanterreinen
Jeugdherbergen en jeugdverblijfcentra
Exploitatie van recreatiedomeinen
Exploitatie van sportaccommodaties
Gites, vakantiewoningen en -appartementen
Vakantieparken