Financiën
Boekjaar 2025
BAUMBAUER uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0748836436, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 79.373 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BAUMBAUER een brutomarge van € 116.794 en een eigen vermogen van € 97.605. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 129.715 naar € 79.373. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 97.605
▼ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 79.373
▼ 39% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.474
▼ 91% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 105.882 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.078
▼ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 100
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 992
▼ 92% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 31.729
▼ 33% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 38.952 | € 69.246 | € 183.111 | € 116.794 | ▼ 36% |
| Winst na belastingen | € 29.047 | € 44.674 | € 129.715 | € 79.373 | ▼ 39% |
| Eigen vermogen | € 196.783 | € 241.457 | € 124.113 | € 97.605 | ▼ 21% |
| Totale schulden | € 43.270 | € 31.549 | € 60.525 | € 32.820 | ▼ 46% |
| Cash | € 209.873 | € 224.953 | € 28.603 | € 2.474 | ▼ 91% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.698 | € 10.819 | € 13.866 | € 8.563 | ▼ 38% |
| Opgepotte winst | € 195.783 | € 240.457 | € 123.113 | € 96.605 | ▼ 22% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 247.059 | € 105.882 | ▼ 57% |
| Bankschulden | € 1.317 | € 512 | € 0 | € 100 | |
| Balanstotaal | € 240.053 | € 273.006 | € 184.639 | € 130.425 | ▼ 29% |
Kerncijfers van BAUMBAUER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BAUMBAUER?
Wat er de jongste jaren bij BAUMBAUER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 79.373 (▼ 39% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 29.047 winst in 2022 naar € 79.373 winst in 2025.
Betaalde al € 88.849 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 129.715 winst.
Keerde in totaal € 352.941 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Geulbosweg(LUB) 3
3210 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0748.836.436
- Btw-nummer
- BE 0748.836.436
- Maatschappelijke zetel
- Geulbosweg(LUB) 3, 3210 Lubbeek
- Namen & benamingen
- BAUMBAUER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 juni 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van advocaten