Financiën
Boekjaar 2025
Renaar uit Ieper, ondernemingsnummer BE0747803583, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 31.174 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Renaar een brutomarge van € 69.611 en een eigen vermogen van € 84.319. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.953 naar € 31.174. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 84.319
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.174
▲ 108% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 37.447
▲ 147% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 25.989 uitgekeerd
83 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 34.838
▼ 41% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 51.508
▼ 36% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 19.071 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 28.315
▲ € 25.680 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 37.054
▲ 85% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 31.771 | € 42.105 | € 57.363 | € 69.611 | ▲ 21% |
| Winst na belastingen | € 7.531 | € 11.360 | € 14.953 | € 31.174 | ▲ 108% |
| Eigen vermogen | € 52.821 | € 64.181 | € 79.134 | € 84.319 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 67.109 | € 100.213 | € 102.775 | € 116.878 | ▲ 14% |
| Cash | € 15.407 | € 15.264 | € 15.191 | € 37.447 | ▲ 147% |
| Opgepotte winst | € 51.821 | € 63.181 | € 78.134 | € 83.319 | ▲ 7% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 25.989 | |
| Bankschulden | € 41.247 | € 86.309 | € 80.162 | € 51.508 | ▼ 36% |
| Balanstotaal | € 119.930 | € 164.393 | € 181.909 | € 201.197 | ▲ 11% |
Kerncijfers van Renaar, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Renaar?
Wat er de jongste jaren bij Renaar gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 31.174 (▲ 108% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- Joachim DEVOS werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.531 winst in 2022 naar € 31.174 winst in 2025.
Betaalde al € 27.673 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 31.174 winst.
Keerde in totaal € 25.989 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Renaar zit Joachim DEVOS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Joachim DEVOS
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Klijtgatstraat 10
8902 Ieper
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0747.803.583
- Btw-nummer
- BE 0747.803.583
- Maatschappelijke zetel
- Klijtgatstraat 10, 8902 Ieper
- Namen & benamingen
- Renaar
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juni 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering