Financiën
Boekjaar 2025
Fabians Relevant IT uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0747608395, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 67.990 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Fabians Relevant IT een brutomarge van € 100.537 en een eigen vermogen van € 229.486. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 63.640 naar € 67.990. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 229.486
▲ 42% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 67.990
▲ 7% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 55.441
▲ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 225.486.
Mensen en middelen in 2025
€ 8.424
▼ 10% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 101.552
▼ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.986 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 5.691
▲ € 4.856 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.702
▲ 26% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 73.267 | € 111.370 | € 94.144 | € 100.537 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 47.547 | € 74.818 | € 63.640 | € 67.990 | ▲ 7% |
| Eigen vermogen | € 82.038 | € 156.856 | € 161.496 | € 229.486 | ▲ 42% |
| Totale schulden | € 155.832 | € 151.509 | € 181.930 | € 123.611 | ▼ 32% |
| Cash | € 25.599 | € 52.070 | € 54.237 | € 55.441 | ▲ 2% |
| Terreinen & gebouwen | € 166.450 | € 165.055 | € 157.660 | € 150.265 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 78.038 | € 152.856 | € 157.496 | € 225.486 | ▲ 43% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 59.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 131.118 | € 119.692 | € 109.389 | € 101.552 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 237.870 | € 308.365 | € 343.426 | € 353.097 | ▲ 3% |
Kerncijfers van Fabians Relevant IT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Fabians Relevant IT?
Wat er de jongste jaren bij Fabians Relevant IT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 67.990 (▲ 7% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 47.547 winst in 2022 naar € 67.990 winst in 2025.
Betaalde al € 72.966 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 74.818 winst.
Keerde in totaal € 59.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Fabians Relevant IT zit Fabian TEHEUX.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Fabian TEHEUX
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Louis Gribaumontlaan 94
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Teheux Fabian Mathieu Georges(oprichter (comparant)) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0747.608.395
- Btw-nummer
- BE 0747.608.395
- Maatschappelijke zetel
- Louis Gribaumontlaan 94, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- Fabians Relevant IT · F.R.I.T.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 mei 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Ontwerpen van computerprogramma’s
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten