Financiën
Boekjaar 2025
EXPRE CONSTRUCT uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0745764110, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -6.105 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EXPRE CONSTRUCT een brutomarge van € 3.384 en een eigen vermogen van € 16.652. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.980 naar € -6.105. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.652
▼ 27% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -6.105
▼ in 2024 nog € 1.980 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.224
▲ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 11.652.
Mensen en middelen in 2025
€ 30.759
▲ € 28.848 t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 29.933.
Schulden eind 2025
€ 27.206
▲ € 23.585 t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 21.608
▲ € 20.089 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.293
▼ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 116.683 | € 118.826 | € 89.395 | - | |
| Brutomarge | € 14.950 | € 14.414 | € 7.426 | € 3.384 | ▼ 54% |
| Winst na belastingen | € 7.338 | € 6.528 | € 1.980 | € -6.105 | ▼ € 8.085 |
| Eigen vermogen | € 14.248 | € 20.777 | € 22.757 | € 16.652 | ▼ 27% |
| Totale schulden | € 13.697 | € 15.620 | € 10.869 | € 53.107 | ▲ € 42.238 |
| Cash | € 1.381 | € 2.426 | € 1.087 | € 1.224 | ▲ 13% |
| Opgepotte winst | € 9.248 | € 15.777 | € 17.757 | € 11.652 | ▼ 34% |
| Bankschulden | € 9.209 | € 5.914 | € 3.620 | € 27.206 | ▲ € 23.585 |
| Balanstotaal | € 27.945 | € 36.397 | € 33.626 | € 69.759 | ▲ 107% |
Kerncijfers van EXPRE CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met EXPRE CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij EXPRE CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 6.105 (▼ € 8.085 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
Samengevat
Van € 7.338 winst in 2022 naar € 6.105 verlies in 2025.
Betaalde al € 5.285 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 7.338 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Heydenberglaan 96
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Edmond Machtenslaan 45
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Actief sinds 1 april 2020
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GACMAN tefan(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0745.764.110
- Btw-nummer
- BE 0745.764.110
- Maatschappelijke zetel
- Heydenberglaan 96, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- EXPRE CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 april 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Stukadoorswerk
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Schrijnwerk
Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur
Reparatie en onderhoud van producten van metaal