Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

WAVE CONSTRUCTION

BE0743894879

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

WAVE CONSTRUCTION is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 20 februari 2020, 1 vestiging.

Noordstraat 2B102, 9000 Gent

Achter het bedrijf: Philippe Van Wanseele.

Actief voor

6 jaar, 8 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 9 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

WAVE CONSTRUCTION uit Gent, ondernemingsnummer BE0743894879, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 147.477 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WAVE CONSTRUCTION een brutomarge van € 214.938 en een eigen vermogen van € 3.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 124.667 naar € 147.477. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 99 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Kromp fors

€ 3.000

▼ 99% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 147.477

▲ 18% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 1.992

▼ 97% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 513.411 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 426

▼ 38% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 4 jaar te gaan

€ 44.718

▼ 18% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 10.127 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 3.564

▲ 74% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 4.224

▼ 77% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 155.358 € 125.237 € 198.047 € 214.938 ▲ 9%
Winst na belastingen € 105.109 € 89.605 € 124.667 € 147.477 ▲ 18%
Eigen vermogen € 224.662 € 244.267 € 368.934 € 3.000 ▼ 99%
Totale schulden € 230.040 € 75.123 € 90.299 € 341.015 ▲ 278%
Cash € 195.434 € 73.441 € 73.981 € 1.992 ▼ 97%
Terreinen & gebouwen € 229.684 € 221.653 € 328.083 € 314.023 ▼ 4%
Opgepotte winst € 221.662 € 241.267 € 365.934 € 0 ▼ 100%
Dividend € 0 € 70.000 € 0 € 513.411
Bankschulden € 74.423 € 64.633 € 54.731 € 44.718 ▼ 18%
Balanstotaal € 454.702 € 319.390 € 459.233 € 344.015 ▼ 25%

Kerncijfers van WAVE CONSTRUCTION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met WAVE CONSTRUCTION?

Wat er de jongste jaren bij WAVE CONSTRUCTION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 147.477 (▲ 18% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 105.109 winst in 2022 naar € 147.477 winst in 2025.

Betaalde al € 147.812 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 147.477 winst.

Keerde in totaal € 583.411 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Philippe Van Wanseele
WAVE CONSTRUCTION

Achter WAVE CONSTRUCTION zit Philippe Van Wanseele.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Philippe Van Wanseele

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Noordstraat 2B102

9000 Gent

2.299.493.777

Noordstraat 2 bus 102

9000 Gent

Actief sinds 20 februari 2020

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0743.894.879
Btw-nummer
BE 0743.894.879
Maatschappelijke zetel
Noordstraat 2B102, 9000 Gent
Namen & benamingen
WAVE CONSTRUCTION
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
20 februari 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 26 nov 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van holdings

Holdings

Handel in eigen onroerend goed

Veelgestelde vragen

Wat doet WAVE CONSTRUCTION?
WAVE CONSTRUCTION is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 20 februari 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van WAVE CONSTRUCTION?
De maatschappelijke zetel van WAVE CONSTRUCTION is gevestigd te Noordstraat 2B102, 9000 Gent.
Is WAVE CONSTRUCTION nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is WAVE CONSTRUCTION actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 20 februari 2020.
Is WAVE CONSTRUCTION geregistreerd op Peppol?
Ja, WAVE CONSTRUCTION is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0743894879.
Wat is het ondernemingsnummer van WAVE CONSTRUCTION?
Het ondernemingsnummer van WAVE CONSTRUCTION is BE0743894879.
Wanneer is WAVE CONSTRUCTION opgericht?
WAVE CONSTRUCTION is opgericht op 20 februari 2020.