Financiën
Boekjaar 2024
D&S Construct uit Gent, ondernemingsnummer BE0742498772, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 42.507 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde D&S Construct een brutomarge van € 63.009 en een eigen vermogen van € 104.583. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 33.593 naar € 42.507. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 104.583
▲ 68% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 42.507
▲ 27% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 68.512
▼ 49% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 102.583.
Schulden eind 2024
€ 123.800
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 65.396
▲ 108% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 100.973
▲ 100% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 44.604 | € 22.813 | € 68.523 | € 63.009 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 25.276 | € 1.207 | € 33.593 | € 42.507 | ▲ 27% |
| Eigen vermogen | € 27.276 | € 28.483 | € 62.076 | € 104.583 | ▲ 68% |
| Totale schulden | € 80.491 | € 138.503 | € 158.330 | € 366.100 | ▲ 131% |
| Cash | € 29.251 | € 23.142 | € 134.498 | € 68.512 | ▼ 49% |
| Opgepotte winst | € 25.276 | € 26.483 | € 60.076 | € 102.583 | ▲ 71% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 123.800 | |
| Balanstotaal | € 107.767 | € 166.986 | € 220.406 | € 470.683 | ▲ 114% |
Kerncijfers van D&S Construct, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met D&S Construct?
Wat er de jongste jaren bij D&S Construct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 42.507 (▲ 27% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.276 winst in 2021 naar € 42.507 winst in 2024.
Betaalde al € 29.566 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 42.507 winst.
Bestuur
Achter D&S Construct zit Ahmet Yumer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Ahmet Yumer
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Francisco Ferrerlaan 80
9000 Gent
Poperingestraat 43
9000 Gent
Actief sinds 5 februari 2020
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0742.498.772
- Btw-nummer
- BE 0742.498.772
- Maatschappelijke zetel
- Francisco Ferrerlaan 80, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- D&S Construct
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 januari 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouw van water- en gasdistributienetten