Financiën
Boekjaar 2025
Be-Cure uit Gent, ondernemingsnummer BE0741940825, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 10.615 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Be-Cure een brutomarge van € 84.515 en een eigen vermogen van € 66.999. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 23.963 naar € 10.615. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 66.999
▲ 19% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 10.615
▼ 56% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 51.805
▼ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 65.999.
Mensen en middelen in 2025
€ 7.516
▼ 7% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 369.937
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 40.036 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 1.208
▼ 41% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.016
▼ 30% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 58.567 | € 88.848 | € 100.218 | € 84.515 | ▼ 16% |
| Winst na belastingen | € 769 | € 13.507 | € 23.963 | € 10.615 | ▼ 56% |
| Eigen vermogen | € 20.580 | € 33.254 | € 56.384 | € 66.999 | ▲ 19% |
| Totale schulden | € 481.686 | € 498.349 | € 458.441 | € 403.505 | ▼ 12% |
| Cash | € 9.171 | € 27.839 | € 52.666 | € 51.805 | ▼ 2% |
| Terreinen & gebouwen | € 295.568 | € 331.097 | € 312.823 | € 294.550 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 19.580 | € 32.254 | € 55.384 | € 65.999 | ▲ 19% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 833 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 434.743 | € 447.374 | € 408.694 | € 369.937 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 502.266 | € 531.603 | € 514.825 | € 470.504 | ▼ 9% |
Kerncijfers van Be-Cure, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Be-Cure?
Wat er de jongste jaren bij Be-Cure gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 10.615 (▼ 56% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 769 winst in 2022 naar € 10.615 winst in 2025.
Betaalde al € 15.467 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 23.963 winst.
Keerde in totaal € 2.466 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Be-Cure zit Sasha Becquart.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sasha Becquart
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Plotersgracht 1
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0741.940.825
- Btw-nummer
- BE 0741.940.825
- Maatschappelijke zetel
- Plotersgracht 1, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Be-Cure
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 januari 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Ambulante revalidatieactiviteiten