Financiën
Boekjaar 2025
Navi-Safe uit Gent, ondernemingsnummer BE0741480569, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 24.515 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Navi-Safe een brutomarge van € 36.601 en een eigen vermogen van € 18.785. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 23.031 naar € 24.515. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 57 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.785
▼ 57% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 24.515
▲ 6% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 40.045
▲ 6% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 49.511 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 15.221
▲ € 13.456 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 440
▼ 15% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.913
▼ 42% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.616
▲ 84% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.382 | € 26.382 | € 38.066 | € 36.601 | ▼ 4% |
| Winst na belastingen | € 10.569 | € 13.514 | € 23.031 | € 24.515 | ▲ 6% |
| Eigen vermogen | € 43.782 | € 43.782 | € 43.782 | € 18.785 | ▼ 57% |
| Totale schulden | € 37.438 | € 33.961 | € 41.905 | € 77.783 | ▲ 86% |
| Cash | € 48.876 | € 35.176 | € 37.752 | € 40.045 | ▲ 6% |
| Opgepotte winst | € 41.282 | € 41.282 | € 41.282 | € 16.285 | ▼ 61% |
| Dividend | € 10.569 | € 13.514 | € 23.031 | € 49.511 | ▲ 115% |
| Bankschulden | € 250 | € 366 | € 517 | € 440 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 81.219 | € 77.743 | € 85.687 | € 96.568 | ▲ 13% |
Kerncijfers van Navi-Safe, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Navi-Safe?
Wat er de jongste jaren bij Navi-Safe gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 24.515 (▲ 6% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- PETER EVERAERTS werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.569 winst in 2022 naar € 24.515 winst in 2025.
Betaalde al € 34.521 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 24.515 winst.
Keerde in totaal € 96.625 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Navi-Safe zit PETER EVERAERTS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
PETER EVERAERTS
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gentbruggeaard 14
9050 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0741.480.569
- Btw-nummer
- BE 0741.480.569
- Maatschappelijke zetel
- Gentbruggeaard 14, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- Navi-Safe
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 januari 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie, n.e. g.