Financiën
Boekjaar 2024
HHTRUCKS uit Tubize, ondernemingsnummer BE0741415342, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 70.033 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HHTRUCKS een brutomarge van € 292.566 en een eigen vermogen van € 188.117. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 27.285 naar € 70.033. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 188.117
▲ 59% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 70.033
▲ 157% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.823
▼ 90% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 163.117.
Mensen en middelen in 2024
€ 191.698
▲ 18% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.507
▼ 59% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 79.432
▲ 106% t.o.v. 2023
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 36.134
▼ 10% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.037
▼ 46% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 79.272 | € 101.809 | € 204.924 | € 292.566 | ▲ 43% |
| Winst na belastingen | € 37.972 | € 32.210 | € 27.285 | € 70.033 | ▲ 157% |
| Eigen vermogen | € 66.100 | € 90.799 | € 118.084 | € 188.117 | ▲ 59% |
| Totale schulden | € 21.824 | € 114.484 | € 115.062 | € 127.603 | ▲ 11% |
| Cash | € 706 | € 838 | € 17.624 | € 1.823 | ▼ 90% |
| Opgepotte winst | € 41.100 | € 65.799 | € 93.084 | € 163.117 | ▲ 75% |
| Bankschulden | € 2.240 | € 83.986 | € 38.598 | € 79.432 | ▲ 106% |
| Balanstotaal | € 87.924 | € 205.283 | € 233.147 | € 315.720 | ▲ 35% |
Kerncijfers van HHTRUCKS, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met HHTRUCKS?
Wat er de jongste jaren bij HHTRUCKS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 70.033 (▲ 157% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 37.972 winst in 2021 naar € 70.033 winst in 2024.
Betaalde al € 10.872 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 70.033 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Auguste Beernaert 6
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0741.415.342
- Btw-nummer
- BE 0741.415.342
- Maatschappelijke zetel
- Rue Auguste Beernaert 6, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- HHTRUCKS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 januari 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Algemeen onderhoud en reparatie van overige motorvoertuigen (> 3,5 ton)
Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
Carrosserieherstelling