Financiën
Boekjaar 2025
De Stut uit Mortsel, ondernemingsnummer BE0740622912, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 65.005 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde De Stut een brutomarge van € 128.080 en een eigen vermogen van € 98.202. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 44.969 naar € 65.005. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 98.202
▲ 57% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 65.005
▲ 45% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 81.557
▲ 95% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.412 uitgekeerd
45 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 42.827
▲ 11% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.091
▼ 41% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 70.697
▲ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.813
▼ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 56.149 | € 74.494 | € 103.606 | € 128.080 | ▲ 24% |
| Winst na belastingen | € 18.009 | € 29.083 | € 44.969 | € 65.005 | ▲ 45% |
| Eigen vermogen | € 44.733 | € 52.640 | € 62.609 | € 98.202 | ▲ 57% |
| Totale schulden | € 36.078 | € 51.307 | € 74.772 | € 81.348 | ▲ 9% |
| Cash | € 33.213 | € 51.419 | € 41.741 | € 81.557 | ▲ 95% |
| Opgepotte winst | € 40.733 | € 48.640 | € 58.609 | € 94.202 | ▲ 61% |
| Dividend | € 5.000 | € 21.176 | € 35.000 | € 29.412 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 80.812 | € 103.946 | € 137.380 | € 179.550 | ▲ 31% |
Kerncijfers van De Stut, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met De Stut?
Wat er de jongste jaren bij De Stut gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 65.005 (▲ 45% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mortsel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.009 winst in 2022 naar € 65.005 winst in 2025.
Betaalde al € 50.239 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 65.005 winst.
Keerde in totaal € 90.588 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Wouwstraat 173
2640 Mortsel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0740.622.912
- Btw-nummer
- BE 0740.622.912
- Maatschappelijke zetel
- Wouwstraat 173, 2640 Mortsel
- Namen & benamingen
- De Stut
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 december 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 jan 2026
- Contact
- destut.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting voor ouderen of personen met een handicap
Activiteiten van dagcentra voor volwassenen met een lichamelijke handicap, met inbegrip van ambulante hulpverlening