Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 18 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
VERHOEVE - MALFLIET uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0740497109, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.517 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VERHOEVE - MALFLIET een brutomarge van € 23.537 en een eigen vermogen van € 14.544. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -947 naar € 8.517. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 14.544
▲ 141% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.517
▲ in 2024 nog € 947 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 41.931
▲ € 31.888 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 12.544.
Mensen en middelen in 2025
€ 9.506
▲ 53% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 100.000
▼ 8% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.333 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.
€ 10.953
▼ 51% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.036
▲ 213% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -4.189 | € 22.318 | € 21.864 | € 23.537 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € -13.425 | € 2.584 | € -947 | € 8.517 | ▲ € 9.464 |
| Eigen vermogen | € 4.390 | € 6.974 | € 6.027 | € 14.544 | ▲ 141% |
| Totale schulden | € 268.017 | € 249.300 | € 253.438 | € 342.973 | ▲ 35% |
| Cash | € 8.137 | € 4.704 | € 10.043 | € 41.931 | ▲ € 31.888 |
| Terreinen & gebouwen | € 237.600 | € 228.100 | € 239.335 | - | |
| Opgepotte winst | € 2.390 | € 4.974 | € 4.027 | € 12.544 | ▲ 211% |
| Bankschulden | € 125.000 | € 116.666 | € 108.333 | € 100.000 | ▼ 8% |
| Balanstotaal | € 272.407 | € 256.274 | € 259.465 | € 357.517 | ▲ 38% |
Kerncijfers van VERHOEVE - MALFLIET, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met VERHOEVE - MALFLIET?
Wat er de jongste jaren bij VERHOEVE - MALFLIET gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.425 verlies in 2022 naar € 8.517 winst in 2025.
Betaalde al € 5.331 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 8.517 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gaverstraatje 13
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0740.497.109
- Btw-nummer
- BE 0740.497.109
- Maatschappelijke zetel
- Gaverstraatje 13, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- VERHOEVE - MALFLIET
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 december 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 jun 2026
- Activiteiten · NACE
Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
Activiteiten van paardensportclubs
Diensten in verband met de verzorging van huisdieren, muv veterinaire diensten
Diensten in verband met de verzorging van huisdieren, m.u.v. veterinaire diensten