Financiën
Boekjaar 2026
TURBO MOTORS uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0739670827, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 125.955 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TURBO MOTORS een brutomarge van € 283.797 en een eigen vermogen van € 443.826. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 73.877 naar € 125.955. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 443.826
▲ 35% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 125.955
▲ 70% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 73.406
▼ 58% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.000 uitgekeerd
8 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2026
€ 53.592
▲ 114% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.662
▲ € 1.369 t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 715.000
▲ 92% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 28.558 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 25 jaar weg.
€ 15.443
▲ 101% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 52.448
▲ € 46.203 t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 121.321 | € 130.990 | € 194.209 | € 283.797 | ▲ 46% |
| Winst na belastingen | € 74.688 | € 77.532 | € 73.877 | € 125.955 | ▲ 70% |
| Eigen vermogen | € 176.462 | € 253.994 | € 327.871 | € 443.826 | ▲ 35% |
| Totale schulden | € 144.862 | € 172.744 | € 633.539 | € 793.997 | ▲ 25% |
| Cash | € 206.737 | € 238.730 | € 174.088 | € 73.406 | ▼ 58% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 534.756 | € 946.272 | ▲ 77% |
| Opgepotte winst | € 168.962 | € 246.494 | € 320.371 | € 436.326 | ▲ 36% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 10.000 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 372.220 | € 715.000 | ▲ 92% |
| Balanstotaal | € 321.324 | € 426.738 | € 961.410 | € 1.237.823 | ▲ 29% |
Kerncijfers van TURBO MOTORS, boekjaren 2022 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met TURBO MOTORS?
Wat er de jongste jaren bij TURBO MOTORS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 125.955 (▲ 70% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 74.688 winst in 2022 naar € 125.955 winst in 2026.
Betaalde al € 125.823 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2026, met € 125.955 winst.
Keerde in totaal € 10.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter TURBO MOTORS zit Kevin Aernoudts.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Kevin Aernoudts
Bestuurder-zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Molenaarsstraat 6
8300 Knokke-Heist
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
WIX_COM, IL
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0739.670.827
- Btw-nummer
- BE 0739.670.827
- Maatschappelijke zetel
- Molenaarsstraat 6, 8300 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- TURBO MOTORS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 december 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2023
- Contact
- turbomotors.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)