Financiën
Boekjaar 2025
(PM)2 Consult uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE0739562543, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.830 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde (PM)2 Consult een brutomarge van € 58.582 en een eigen vermogen van € 80.920. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 49.466 naar € 37.830. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 80.920
▲ 88% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.830
▼ 24% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 57.589
▲ 84% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 67.920.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.916
▼ 21% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 4.317
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 709
▼ 11% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.475
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -280 | € -264 | € 69.316 | € 58.582 | ▼ 15% |
| Winst na belastingen | € -2.001 | € -1.532 | € 49.466 | € 37.830 | ▼ 24% |
| Eigen vermogen | € -4.844 | € -6.376 | € 43.090 | € 80.920 | ▲ 88% |
| Totale schulden | € 8.991 | € 9.836 | € 22.570 | € 17.333 | ▼ 23% |
| Cash | € 877 | € 958 | € 31.233 | € 57.589 | ▲ 84% |
| Opgepotte winst | € -17.844 | € -19.376 | € 30.090 | € 67.920 | ▲ 126% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 4.317 | |
| Balanstotaal | € 4.147 | € 3.460 | € 65.661 | € 98.253 | ▲ 50% |
Kerncijfers van (PM)2 Consult, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met (PM)2 Consult?
Wat er de jongste jaren bij (PM)2 Consult gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.830 (▼ 24% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.001 verlies in 2022 naar € 37.830 winst in 2025.
Betaalde al € 32.927 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 49.466 winst.
Bestuur
Achter (PM)2 Consult zit Pascal Meeus.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Pascal Meeus
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorpstraat 24 bus 301
1830 Machelen (Brab.)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0739.562.543
- Btw-nummer
- BE 0739.562.543
- Maatschappelijke zetel
- Dorpstraat 24 bus 301, 1830 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- (PM)2 Consult
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 december 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering