Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Tandarts JM10-11

BE0738863351

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Tandarts JM10-11 is een tandartsenpraktijk in Huldenberg. BV, gestart op 9 december 2019, 1 vestiging.

Lindenhoflaan(NEE) 2, 3040 Huldenberg

Achter het bedrijf: Jakob Mulier.

Actief voor

6 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Tandarts JM10-11 uit Huldenberg, ondernemingsnummer BE0738863351, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.446 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Tandarts JM10-11 een brutomarge van € 63.355 en een eigen vermogen van € 511.963. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 87.216 naar € 42.446. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 511.963

▲ 9% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 42.446

▼ 51% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 315.101

▼ 14% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 505.963.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 3.391

▲ 34% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

€ 6.340

▼ 86% t.o.v. 2024

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 3.595

▲ 14% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 383

▼ 49% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 31.614 € 46.505 € 123.557 € 63.355 ▼ 49%
Winst na belastingen € 15.108 € 27.672 € 87.216 € 42.446 ▼ 51%
Eigen vermogen € 354.629 € 382.301 € 469.517 € 511.963 ▲ 9%
Totale schulden € 178.130 € 87.355 € 80.929 € 20.634 ▼ 75%
Cash € 346.817 € 83.870 € 367.657 € 315.101 ▼ 14%
Opgepotte winst € 348.629 € 376.301 € 463.517 € 505.963 ▲ 9%
Bankschulden € 72.182 € 45.583 € 43.907 € 6.340 ▼ 86%
Balanstotaal € 532.759 € 469.656 € 550.446 € 532.597 ▼ 3%

Kerncijfers van Tandarts JM10-11, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Tandarts JM10-11?

Wat er de jongste jaren bij Tandarts JM10-11 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.446 (▼ 51% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Kortenberg. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 15.108 winst in 2022 naar € 42.446 winst in 2025.

Betaalde al € 69.627 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 87.216 winst.

Bestuur

Jakob Mulier
Tandarts JM10-11

Achter Tandarts JM10-11 zit Jakob Mulier. Zelf heeft het Dental Partners CVBA.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Jakob Mulier

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Lindenhoflaan(NEE) 2

3040 Huldenberg

2.296.511.721

Dr. V. De Walsplein 33 bus GV

3070 Kortenberg

Actief sinds 9 december 2019

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0738.863.351
Btw-nummer
BE 0738.863.351
Maatschappelijke zetel
Lindenhoflaan(NEE) 2, 3040 Huldenberg
Namen & benamingen
Tandarts JM10-11
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
9 december 2019
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Activiteiten van tandartspraktijken

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet Tandarts JM10-11?
Tandarts JM10-11 is een tandartsenpraktijk in Huldenberg. BV, gestart op 9 december 2019, 1 vestiging.
Wat is het adres van Tandarts JM10-11?
De maatschappelijke zetel van Tandarts JM10-11 is gevestigd te Lindenhoflaan(NEE) 2, 3040 Huldenberg.
Is Tandarts JM10-11 nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Tandarts JM10-11 actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 9 december 2019.
Is Tandarts JM10-11 geregistreerd op Peppol?
Ja, Tandarts JM10-11 is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0738863351.
Wat is het ondernemingsnummer van Tandarts JM10-11?
Het ondernemingsnummer van Tandarts JM10-11 is BE0738863351.
Wanneer is Tandarts JM10-11 opgericht?
Tandarts JM10-11 is opgericht op 9 december 2019.