Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 18 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Druk adres KBO
21 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
FADASOL uit Sambreville, ondernemingsnummer BE0738487427, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.019 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FADASOL een brutomarge van € 27.133 en een eigen vermogen van € 6.600. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.397 naar € 6.019. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 24 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6.600
▲ € 6.019 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.019
▲ 151% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.831
▼ 41% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -13.400.
Schulden eind 2025
€ 116.640
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.662 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 10 jaar weg.
€ 896
▼ 72% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.921
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 62.421 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 16.061 | € 18.486 | € 23.317 | € 27.133 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € -4.008 | € -1.313 | € 2.397 | € 6.019 | ▲ 151% |
| Eigen vermogen | € -503 | € -1.816 | € 581 | € 6.600 | ▲ € 6.019 |
| Totale schulden | € 188.448 | € 184.684 | € 164.571 | € 148.596 | ▼ 10% |
| Cash | € 3.658 | € 10.262 | € 3.094 | € 1.831 | ▼ 41% |
| Terreinen & gebouwen | € 142.036 | € 136.412 | € 130.788 | € 125.164 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € -20.503 | € -21.816 | € -19.419 | € -13.400 | ▲ € 6.019 |
| Bankschulden | € 151.360 | € 139.243 | € 128.060 | € 116.640 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 187.945 | € 182.868 | € 165.152 | € 155.196 | ▼ 6% |
Kerncijfers van FADASOL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FADASOL?
Wat er de jongste jaren bij FADASOL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.019 (▲ 151% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.008 verlies in 2022 naar € 6.019 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 6.019 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Glaces Nationales(AUV) 169 bus 110
5060 Sambreville
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 21 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →FITEL INVEST
€ 865.472 brutomarge · 2023
BT Bureau de Topographie
€ 3.308 brutomarge · 2025
E.T.H.
SKAPISOFACADE
€ 334.965 brutomarge · 2025
AG Menuiserie
€ 85.783 brutomarge · 2025
+16 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0738.487.427
- Btw-nummer
- BE 0738.487.427
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Glaces Nationales(AUV) 169 bus 110, 5060 Sambreville
- Namen & benamingen
- FADASOL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 november 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen