Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
JEF DE EERSTE uit Beringen, ondernemingsnummer BE0736434193, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -9.490 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JEF DE EERSTE een brutomarge van € 798.252 en een eigen vermogen van € 409.309. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -1.638 naar € -9.490. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 409.309
▼ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -9.490
▼ 479 % meer verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 339.909
▲ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 94.309.
Mensen en middelen in 2025
15,2
▼ 2,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 657.620
▼ 13% t.o.v. 2024
€ 43.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 285.160
▼ 37% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 171.661 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 393.740
▲ 24% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 76.118
▼ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 807.516 | € 852.907 | € 906.374 | € 798.252 | ▼ 12% |
| Winst na belastingen | € 76.016 | € 4.022 | € -1.638 | € -9.490 | ▼ € 7.852 |
| Eigen vermogen | € 416.415 | € 420.437 | € 418.799 | € 409.309 | ▼ 2% |
| Totale schulden | € 1.072.071 | € 1.224.637 | € 862.689 | € 757.823 | ▼ 12% |
| Cash | € 555.829 | € 306.686 | € 278.102 | € 339.909 | ▲ 22% |
| Opgepotte winst | € 101.415 | € 105.437 | € 103.799 | € 94.309 | ▼ 9% |
| Bankschulden | € 636.044 | € 516.382 | € 454.295 | € 285.160 | ▼ 37% |
| Balanstotaal | € 1.488.487 | € 1.645.075 | € 1.281.488 | € 1.167.132 | ▼ 9% |
| Werknemers (VTE) | 15,9 | 15,6 | 17,6 | 15,2 | ▼ 2,4 |
Kerncijfers van JEF DE EERSTE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JEF DE EERSTE?
Wat er de jongste jaren bij JEF DE EERSTE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 9.490. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- McFie BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Beringen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 76.016 winst in 2022 naar € 9.490 verlies in 2025.
Betaalde al € 390 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 76.016 winst.
Gemiddeld € 52.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van McFIE komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
JEF DE EERSTEAchter JEF DE EERSTE zit McFie BV. De aandelen zijn in handen van McFIE.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zwanenbergstraat 39
3583 Beringen
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0736.434.193
- Btw-nummer
- BE 0736.434.193
- Maatschappelijke zetel
- Zwanenbergstraat 39, 3583 Beringen
- Namen & benamingen
- JEF DE EERSTE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 oktober 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening