Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 39 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Firman Oostende uit Oostende, ondernemingsnummer BE0734995130, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 217.399 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Firman Oostende een brutomarge van € 1,8 miljoen en een eigen vermogen van € 532.569. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 528.253 naar € 217.399. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 532.569
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 217.399
▼ 59% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 724.205
▲ 43% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 200.000 uitgekeerd
92 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
28,9
▲ 0,8 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1,1 miljoen
▲ 9% t.o.v. 2024
€ 39.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.251
▼ 50% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 900.000
▼ 25% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 300.000 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1,2 miljoen
▲ 18% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 282.574
▼ 32% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.625.815 | € 1.447.206 | € 2.180.646 | € 1.846.210 | ▼ 15% |
| Winst na belastingen | € 223.928 | € 49.944 | € 528.253 | € 217.399 | ▼ 59% |
| Eigen vermogen | € 510.503 | € 510.447 | € 515.171 | € 532.569 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 3.066.388 | € 2.793.077 | € 3.049.764 | € 2.617.904 | ▼ 14% |
| Cash | € 1.170.657 | € 543.559 | € 505.285 | € 724.205 | ▲ 43% |
| Opgepotte winst | € 508.003 | € 507.947 | € 512.671 | € 530.069 | ▲ 3% |
| Dividend | € 0 | € 50.000 | € 523.529 | € 200.000 | ▼ 62% |
| Bankschulden | € 1.800.000 | € 1.500.000 | € 1.200.000 | € 900.000 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 3.576.891 | € 3.303.524 | € 3.564.934 | € 3.150.473 | ▼ 12% |
| Werknemers (VTE) | 28,8 | 24,9 | 28,1 | 28,9 | ▲ 0,8 |
Kerncijfers van Firman Oostende, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Firman Oostende?
Wat er de jongste jaren bij Firman Oostende gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 217.399 (▼ 59% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oostende. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Mowi Trading BV werd bestuurder. NBB
- Demimax Management BV werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 223.928 winst in 2022 naar € 217.399 winst in 2025.
Betaalde al € 397.627 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 528.253 winst.
Gemiddeld € 63.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Firman Oostende zitten Mowi Trading BV en Demimax Management BV. Dezelfde mensen zitten ook achter FIRMAN KNOKKE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2019
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Torhoutsesteenweg 541
8400 Oostende
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0734.995.130
- Btw-nummer
- BE 0734.995.130
- Maatschappelijke zetel
- Torhoutsesteenweg 541, 8400 Oostende
- Namen & benamingen
- Firman Oostende
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 september 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 400 m² en minder dan 2500 m²)
Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
Detailhandel in tabaksproducten