Financiën
Boekjaar 2026
SJARELMANS uit Tervuren, ondernemingsnummer BE0731568951, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 25.962 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SJARELMANS een brutomarge van € 55.722 en een eigen vermogen van € 61.278. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 10.361 naar € 25.962. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 61.278
▲ 74% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 25.962
▲ 151% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 50.492
▲ 145% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 59.778.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.474
▼ 32% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.070
▲ 67% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.239
▲ 93% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 2.552 | € 40.558 | € 35.999 | € 55.722 | ▲ 55% |
| Winst na belastingen | € -2.233 | € 15.430 | € 10.361 | € 25.962 | ▲ 151% |
| Eigen vermogen | € 63.536 | € 35.317 | € 35.317 | € 61.278 | ▲ 74% |
| Totale schulden | € 5.029 | € 57.317 | € 15.715 | € 14.339 | ▼ 9% |
| Cash | € 37.816 | € 46.228 | € 20.602 | € 50.492 | ▲ 145% |
| Opgepotte winst | € 62.036 | € 33.817 | € 33.817 | € 59.778 | ▲ 77% |
| Dividend | € 0 | € 43.649 | € 10.361 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 68.565 | € 92.633 | € 51.032 | € 75.617 | ▲ 48% |
Kerncijfers van SJARELMANS, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met SJARELMANS?
Wat er de jongste jaren bij SJARELMANS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 25.962 (▲ 151% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tervuren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.233 verlies in 2023 naar € 25.962 winst in 2026.
Betaalde al € 19.854 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 25.962 winst.
Keerde in totaal € 54.010 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SJARELMANS zit Karel Dejonghe.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Karel Dejonghe
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Olmenstraat 32
3080 Tervuren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0731.568.951
- Btw-nummer
- BE 0731.568.951
- Maatschappelijke zetel
- Olmenstraat 32, 3080 Tervuren
- Namen & benamingen
- SJARELMANS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus