Financiën
Boekjaar 2026
Putseys uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0730760188, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 28.153 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Putseys een brutomarge van € 123.511 en een eigen vermogen van € 182.132. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 22.909 naar € 28.153. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 1 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 182.132
▲ 18% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.153
▲ 23% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 79.468
▲ 7% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 172.132.
Mensen en middelen in 2026
€ 12.424
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 28.708
▼ 15% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 567.472
▼ 7% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 63.787 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 72.500
▲ 133% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.907
▲ 16% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 84.940 | € 95.468 | € 106.704 | € 123.511 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € 17.502 | € 22.747 | € 22.909 | € 28.153 | ▲ 23% |
| Eigen vermogen | € 108.322 | € 131.069 | € 153.979 | € 182.132 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 705.380 | € 681.813 | € 664.489 | € 664.855 | |
| Cash | € 69.292 | € 33.167 | € 73.991 | € 79.468 | ▲ 7% |
| Terreinen & gebouwen | € 547.618 | € 577.496 | € 560.390 | € 532.089 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 98.322 | € 121.069 | € 143.979 | € 172.132 | ▲ 20% |
| Bankschulden | € 477.516 | € 439.104 | € 608.957 | € 567.472 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 813.702 | € 812.882 | € 818.468 | € 846.987 | ▲ 3% |
Kerncijfers van Putseys, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Putseys?
Wat er de jongste jaren bij Putseys gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 28.153 (▲ 23% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 17.502 winst in 2023 naar € 28.153 winst in 2026.
Betaalde al € 31.929 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 28.153 winst.
Bestuur
Achter Putseys zit Giele Putseys.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Giele Putseys
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ambachtslaan 5240
3800 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
OVH, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0730.760.188
- Btw-nummer
- BE 0730.760.188
- Maatschappelijke zetel
- Ambachtslaan 5240, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- Putseys
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jul 2025
- Contact
- 4x4shop-putseys.be
- Activiteiten · NACE
Reparatie en onderhoud van machines
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen