Financiën
Boekjaar 2025
Pimiento Food uit Nazareth-De Pinte, ondernemingsnummer BE0729970233, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.349 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Pimiento Food een brutomarge van € 545.557 en een eigen vermogen van € 238.002. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 37.662 naar € 5.349. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 238.002
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.349
▼ 86% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 194.965
▼ 3% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 218.002.
Mensen en middelen in 2025
9,6
▼ 0,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 471.949
▼ 7% t.o.v. 2024
€ 49.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 129.477
▲ 83% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 153.989
▲ 2% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 43.568 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 64.797
▼ 16% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 56.806
▲ 37% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 579.398 | € 639.417 | € 636.265 | € 545.557 | ▼ 14% |
| Winst na belastingen | € 27.485 | € 39.393 | € 37.662 | € 5.349 | ▼ 86% |
| Eigen vermogen | € 155.597 | € 194.990 | € 232.653 | € 238.002 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 355.710 | € 349.175 | € 269.370 | € 275.592 | ▲ 2% |
| Cash | € 101.079 | € 154.000 | € 201.032 | € 194.965 | ▼ 3% |
| Terreinen & gebouwen | € 213.724 | € 181.863 | € 153.829 | € 122.590 | ▼ 20% |
| Opgepotte winst | € 135.597 | € 174.990 | € 212.653 | € 218.002 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 244.464 | € 230.817 | € 150.942 | € 153.989 | ▲ 2% |
| Balanstotaal | € 511.307 | € 544.165 | € 502.023 | € 513.594 | ▲ 2% |
| Werknemers (VTE) | 10,3 | 9,9 | 10 | 9,6 | ▼ 0,4 |
Kerncijfers van Pimiento Food, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Pimiento Food?
Wat er de jongste jaren bij Pimiento Food gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.349 (▼ 86% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Nazareth-De Pinte. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 27.485 winst in 2022 naar € 5.349 winst in 2025.
Betaalde al € 67.400 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 39.393 winst.
Gemiddeld € 56.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Pimiento Food zitten Sabine Van Ooteghem en Geert Heijse.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sabine Van Ooteghem
Bestuurder
Geert Heijse
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pintestraat 5
9840 Nazareth-De Pinte
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0729.970.233
- Btw-nummer
- BE 0729.970.233
- Maatschappelijke zetel
- Pintestraat 5, 9840 Nazareth-De Pinte
- Namen & benamingen
- Pimiento Food
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Vervaardiging van producten van vlees of van vlees van gevogelte
Catering van evenementen
Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels