Financiën
Boekjaar 2025
CVR Consulting uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0729813548, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 69.066 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CVR Consulting een brutomarge van € 104.530 en een eigen vermogen van € 48.367. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 71.801 naar € 69.066. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 1 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 48.367
▼ 39% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 69.066
▼ 4% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 108.905
▼ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 100.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 26.628
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 12.500
▼ 59% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 529
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.928
▼ 18% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 111.095 | € 109.399 | € 108.827 | € 104.530 | ▼ 4% |
| Winst na belastingen | € 74.969 | € 78.782 | € 71.801 | € 69.066 | ▼ 4% |
| Eigen vermogen | € 82.469 | € 86.282 | € 79.301 | € 48.367 | ▼ 39% |
| Totale schulden | € 167.258 | € 118.667 | € 116.928 | € 128.874 | ▲ 10% |
| Cash | € 136.450 | € 100.052 | € 114.263 | € 108.905 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 74.969 | € 78.782 | € 71.801 | € 40.867 | ▼ 43% |
| Dividend | € 354.668 | € 74.969 | € 78.782 | € 100.000 | ▲ 27% |
| Bankschulden | € 60.708 | € 46.651 | € 30.466 | € 12.500 | ▼ 59% |
| Balanstotaal | € 249.728 | € 204.950 | € 196.229 | € 177.240 | ▼ 10% |
Kerncijfers van CVR Consulting, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CVR Consulting?
Wat er de jongste jaren bij CVR Consulting gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 69.066 (▼ 4% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 74.969 winst in 2022 naar € 69.066 winst in 2025.
Betaalde al € 78.880 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 78.782 winst.
Keerde in totaal € 608.420 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Louis Van Bauwelstraat(WIE) 24
2222 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VERELST Carl Jan Marc(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0729.813.548
- Btw-nummer
- BE 0729.813.548
- Maatschappelijke zetel
- Louis Van Bauwelstraat(WIE) 24, 2222 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- CVR Consulting
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van holdings
Holdings