Financiën
Boekjaar 2025
TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR uit Sint-Martens-Latem, ondernemingsnummer BE0729641027, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 118.633 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR een brutomarge van € 272.984 en een eigen vermogen van € 375.170. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 152.631 naar € 118.633. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 375.170
▲ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 118.633
▼ 22% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 363.751
▲ 93% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 365.170.
Mensen en middelen in 2025
€ 60.899
▲ 6% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.674
▼ 69% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 95.310
▼ 24% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.900 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 17.809
▼ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 309.189 | € 203.445 | € 315.604 | € 272.984 | ▼ 14% |
| Winst na belastingen | € 187.402 | € 92.920 | € 152.631 | € 118.633 | ▼ 22% |
| Eigen vermogen | € 471.986 | € 564.906 | € 256.537 | € 375.170 | ▲ 46% |
| Totale schulden | € 107.127 | € 275.578 | € 218.451 | € 178.665 | ▼ 18% |
| Cash | € 497.887 | € 525.095 | € 188.219 | € 363.751 | ▲ 93% |
| Terreinen & gebouwen | € 11.372 | € 66.467 | € 58.915 | € 51.964 | ▼ 12% |
| Opgepotte winst | € 461.986 | € 554.906 | € 246.537 | € 365.170 | ▲ 48% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 461.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 39.024 | € 153.286 | € 124.769 | € 95.310 | ▼ 24% |
| Balanstotaal | € 579.113 | € 840.484 | € 474.988 | € 553.834 | ▲ 17% |
Kerncijfers van TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR?
Wat er de jongste jaren bij TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 118.633 (▼ 22% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Tielt. KBO
Samengevat
Van € 187.402 winst in 2022 naar € 118.633 winst in 2025.
Betaalde al € 160.466 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 187.402 winst.
Keerde in totaal € 461.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR zitten Hein Marc De Backer en Nathalie De Moor.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Hein Marc De Backer
Bestuurder
Nathalie De Moor
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Muldersdreef 22
9831 Sint-Martens-Latem
Hulststraat 8
8700 Tielt
Actief sinds 1 juli 2019
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE BACKER Hein Marc Jan(oprichter) 50%
- DE MOOR Nathalie(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0729.641.027
- Btw-nummer
- BE 0729.641.027
- Maatschappelijke zetel
- Muldersdreef 22, 9831 Sint-Martens-Latem
- Namen & benamingen
- TANDARTSEN DE BACKER DE MOOR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken