Financiën
Boekjaar 2025
PVMD2 uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0728917386, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 60.036 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PVMD2 een brutomarge van € 99.034 en een eigen vermogen van € 224.500. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 27.014 naar € 60.036. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 224.500
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 60.036
▲ 122% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 37.688
▲ 64% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.000 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 25.804
▲ 2% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.404
▼ 70% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.706
▼ 26% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 87.551 | € 74.049 | € 98.218 | € 99.034 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 22.638 | € 7.804 | € 27.014 | € 60.036 | ▲ 122% |
| Eigen vermogen | € 219.646 | € 227.450 | € 224.464 | € 224.500 | |
| Totale schulden | € 15.153 | € 5.584 | € 46.412 | € 10.110 | ▼ 78% |
| Cash | € 59.743 | € 106.569 | € 22.917 | € 37.688 | ▲ 64% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.767 | € 1.580 | € 5.083 | € 4.508 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 189.016 | € 196.820 | € 193.834 | € 193.870 | |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 30.000 | € 60.000 | ▲ 100% |
| Balanstotaal | € 234.800 | € 233.034 | € 270.876 | € 234.610 | ▼ 13% |
Kerncijfers van PVMD2, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PVMD2?
Wat er de jongste jaren bij PVMD2 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 60.036 (▲ 122% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 22.638 winst in 2022 naar € 60.036 winst in 2025.
Betaalde al € 55.253 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 60.036 winst.
Keerde in totaal € 90.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PVMD2 zit Peter Verdru.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Peter Verdru
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kleine Amer 118
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
XENIUS, BE
Domein
Domein
denamer.be
Geregistreerd
2010-03-16
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0728.917.386
- Btw-nummer
- BE 0728.917.386
- Maatschappelijke zetel
- Kleine Amer 118, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- PVMD2
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 juni 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jun 2025
- Contact
- denamer.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg