Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
Lightscape uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0728760604, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -5.955 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Lightscape een brutomarge van € 24.888 en een eigen vermogen van € 17.369. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -1.645 naar € -5.955. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 17.369
▼ 26% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -5.955
▼ 262 % meer verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.544
▲ 165% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 16.369.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.739
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.536
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 10.758 | € 24.334 | € 3.841 | € 24.888 | ▲ € 21.048 |
| Winst na belastingen | € 1.836 | € 11.771 | € -1.645 | € -5.955 | ▼ € 4.309 |
| Eigen vermogen | € 13.198 | € 24.969 | € 23.324 | € 17.369 | ▼ 26% |
| Totale schulden | € 31.666 | € 62.969 | € 57.822 | € 16.329 | ▼ 72% |
| Cash | € 6.208 | € 769 | € 3.981 | € 10.544 | ▲ 165% |
| Opgepotte winst | € 12.198 | € 23.969 | € 22.324 | € 16.369 | ▼ 27% |
| Bankschulden | € 2.770 | € 50.216 | € 40.903 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 44.864 | € 87.938 | € 81.146 | € 33.698 | ▼ 58% |
Kerncijfers van Lightscape, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Lightscape?
Wat er de jongste jaren bij Lightscape gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 5.955. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Geert Cautreels werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.836 winst in 2022 naar € 5.955 verlies in 2025.
Betaalde al € 8.450 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 11.771 winst.
Bestuur
Achter Lightscape zit Geert Cautreels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Geert Cautreels
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gelinden-Dorp 89
3800 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0728.760.604
- Btw-nummer
- BE 0728.760.604
- Maatschappelijke zetel
- Gelinden-Dorp 89, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- Lightscape
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 juni 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Groothandel in verlichtingsapparatuur
Detailhandel in verlichtingsartikelen
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Detailhandel in verlichtingsartikelen in gespecialiseerde winkels