Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 60 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
A.S. Huyssens uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0728570463, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -9 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde A.S. Huyssens een brutomarge van € 9.601 en een eigen vermogen van € 22.536. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.121 naar € -9. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 22.536
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -9
▼ in 2024 nog € 4.121 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 26.556
▲ 151% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 17.536.
Mensen en middelen in 2025
€ 7.097
▲ € 6.802 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 25.000
▲ 25% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.877
▼ 60% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.175
▲ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -5.928 | € 8.257 | € 17.279 | € 9.601 | ▼ 44% |
| Winst na belastingen | € -20.153 | € -5.413 | € 4.121 | € -9 | ▼ € 4.130 |
| Eigen vermogen | € 23.837 | € 18.424 | € 22.545 | € 22.536 | |
| Totale schulden | € 97.464 | € 111.264 | € 78.409 | € 86.659 | ▲ 11% |
| Cash | € 23.155 | - | € 10.565 | € 26.556 | ▲ 151% |
| Opgepotte winst | € 18.837 | € 13.424 | € 17.545 | € 17.536 | |
| Bankschulden | € 49.400 | € 13.498 | € 20.000 | € 25.000 | ▲ 25% |
| Balanstotaal | € 121.301 | € 129.689 | € 100.954 | € 109.195 | ▲ 8% |
Kerncijfers van A.S. Huyssens, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met A.S. Huyssens?
Wat er de jongste jaren bij A.S. Huyssens gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 9 (▼ € 4.130 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 20.153 verlies in 2022 naar € 9 verlies in 2025.
Betaalde al € 707 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 4.121 winst.
Bestuur
Achter A.S. Huyssens zitten Michel Huyssens en Anne Schevenhals.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Michel Huyssens
Bestuurder
Anne Schevenhals
Vennoot
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pullaar 223
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0728.570.463
- Btw-nummer
- BE 0728.570.463
- Maatschappelijke zetel
- Pullaar 223, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- A.S. Huyssens
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 juni 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans
Handel in aanhangwagens, opleggers en caravans