Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
Rough Riders logo

Rough Riders

BE0727832768

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Rough Riders is een kledingwinkel in Gent. BV, gestart op 6 juni 2019, 1 vestiging.

Brabantdam 27, 9000 Gent roughridersstore.com [email protected]

Achter het bedrijf: Emelie De Meester, Marte De Meester.

Actief voor

7 jaar, 4 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 8 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

Rough Riders uit Gent, ondernemingsnummer BE0727832768, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -31.247 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Rough Riders een brutomarge van € 93.684 en een eigen vermogen van € 6.693. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.487 naar € -31.247. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 82 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Kromp fors

€ 6.693

▼ 82% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -31.247

▼ in 2024 nog € 9.487 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 20.662

▼ 17% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -30.457.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 90.993

▲ 14% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 2.437

▲ 180% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 6 jaar te gaan

€ 150.936

▼ 14% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 17.856 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 72.509

▲ 10% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 132.111

▲ 124% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 26.668 € 80.140 € 113.580 € 93.684 ▼ 18%
Winst na belastingen € 2.535 € 12.055 € 9.487 € -31.247 ▼ € 40.734
Eigen vermogen € 16.398 € 28.453 € 37.940 € 6.693 ▼ 82%
Totale schulden € 113.060 € 237.727 € 334.184 € 368.955 ▲ 10%
Cash € 6.229 € 41.990 € 24.812 € 20.662 ▼ 17%
Opgepotte winst € -20.752 € -8.697 € 790 € -30.457 ▼ € 31.247
Bankschulden € 48.406 € 88.451 € 176.482 € 150.936 ▼ 14%
Balanstotaal € 129.458 € 266.180 € 372.123 € 375.648 ▲ 1%

Kerncijfers van Rough Riders, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Rough Riders?

Wat er de jongste jaren bij Rough Riders gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 31.247 (▼ € 40.734 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Emelie De Meester werd bestuurder. NBB
  • Marte De Meester werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 2.535 winst in 2022 naar € 31.247 verlies in 2025.

Betaalde al € 6.986 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 12.055 winst.

Bestuur

Emelie De Meester Marte De Meester
Rough Riders

Achter Rough Riders zitten Emelie De Meester en Marte De Meester.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Emelie De Meester

Bestuurder

sinds 2019

Marte De Meester

Bestuurder

sinds 2019

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Brabantdam 27

9000 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Bunny CDNCloudflare CDNGoogle AnalyticsGoogle Tag ManagerLightspeedMailchimpSendCloudjQuery

Hosting & E-mail

E-mail provider

Self-hosted

Hosting

COMBELL-AS, BE

Domein

Domein

roughridersstore.com

Geregistreerd

2019-02-04

Registrar

Ascio Technologies, Inc. Danmark - Filial af Ascio technologies, Inc. USA

Vervalt

2027-02-04

Website info

HTTPS Ja
Talen NL

Kenmerken

Webshop Nieuwsbrief Advertenties

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✓ DMARC

Netwerk

✓ Load balancing

Gegevens

Ondernemingsnummer
0727.832.768
Btw-nummer
BE 0727.832.768
Maatschappelijke zetel
Brabantdam 27, 9000 Gent
Namen & benamingen
Rough Riders · RR
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
6 juni 2019
Peppol
Actief · Actief sinds 24 nov 2023
Activiteiten · NACE

Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)

Detailhandel in schoeisel

Detailhandel in kledingaccessoires

Detailhandel in lederwaren en reisartikelen

Veelgestelde vragen

Wat doet Rough Riders?
Rough Riders is een kledingwinkel in Gent. BV, gestart op 6 juni 2019, 1 vestiging.
Wat is het adres van Rough Riders?
De maatschappelijke zetel van Rough Riders is gevestigd te Brabantdam 27, 9000 Gent.
Is Rough Riders nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Rough Riders actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 6 juni 2019.
Is Rough Riders geregistreerd op Peppol?
Ja, Rough Riders is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0727832768.
Wat is het ondernemingsnummer van Rough Riders?
Het ondernemingsnummer van Rough Riders is BE0727832768.
Wanneer is Rough Riders opgericht?
Rough Riders is opgericht op 6 juni 2019.