Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Marnic

BE0727760316

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Marnic is een vakantieverblijf in Riemst. BV, gestart op 4 juni 2019, 1 vestiging.

Kloosterstraat 10, 3770 Riemst [email protected]

Achter het bedrijf: Xinos, Kuypers Marie-Paule.

Actief voor

7 jaar, 4 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Negatief eigen vermogen NBB

    Meer schulden dan bezittingen in 4 van de laatste 4 boekjaren.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 12 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2026

Marnic uit Riemst, ondernemingsnummer BE0727760316, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -72.363 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Marnic een brutomarge van € 32.597 en een eigen vermogen van € -194.848. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 58.807 naar € -72.363. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 22 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Let op

€ -194.848

▼ € 34.932 t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -72.363

▼ in 2024 nog € 58.807 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 1.606

▼ 46% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -195.848.

Mensen en middelen in 2026

Loonkost

€ 20.514

▲ 20% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Schulden eind 2026

Bankschulden ≈ 9 jaar te gaan

€ 539.276

▼ 17% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 59.332 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 14.465

▲ 231% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 7.266

▲ 5% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242026Verschil 2024 → 2026
Brutomarge € 101.602 € 83.918 € 160.498 € 32.597 ▼ 80%
Winst na belastingen € 11.240 € -4.868 € 58.807 € -72.363 ▼ € 131.170
Eigen vermogen € -213.855 € -218.723 € -159.916 € -194.848 ▼ € 34.932
Totale schulden € 1.066.126 € 1.063.671 € 999.337 € 912.036 ▼ 9%
Cash € 4.370 € 1.798 € 2.965 € 1.606 ▼ 46%
Terreinen & gebouwen € 206.056 € 190.587 € 175.117 € 144.178 ▼ 18%
Opgepotte winst € -214.855 € -219.723 € -160.916 € -195.848 ▼ € 34.932
Bankschulden € 772.914 € 711.569 € 651.076 € 539.276 ▼ 17%
Balanstotaal € 852.271 € 844.948 € 839.421 € 717.188 ▼ 15%

Kerncijfers van Marnic, boekjaren 2022 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met Marnic?

Wat er de jongste jaren bij Marnic gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 72.363 (▼ € 131.170 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Riemst. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 11.240 winst in 2022 naar € 72.363 verlies in 2026.

Betaalde al € 1.433 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 58.807 winst.

Bestuur

Xinos Kuypers Marie-Paule

Achter Marnic zitten Xinos en Kuypers Marie-Paule. Dezelfde mensen zitten ook achter Marnickel. Xinos zit ook achter A+ en KRIOS AUTOMATION.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Xinos

Bestuurder · vertegenwoordigd door Nico Henrard

Ook actief bij: A+, KRIOS AUTOMATION, Marnickel

Kuypers Marie-Paule

Bestuurder

Ook actief bij: Marnickel

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Kloosterstraat 10

3770 Riemst

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0727.760.316
Btw-nummer
BE 0727.760.316
Maatschappelijke zetel
Kloosterstraat 10, 3770 Riemst
Namen & benamingen
Marnic
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
4 juni 2019
Peppol
Actief · Actief sinds 27 aug 2025
Activiteiten · NACE

Gastenkamers

Hotels en dergelijke accommodatie

Vakantieverblijven en andere accommodatie voor kort verblijf, neg

Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Veelgestelde vragen

Wat doet Marnic?
Marnic is een vakantieverblijf in Riemst. BV, gestart op 4 juni 2019, 1 vestiging.
Wat is het adres van Marnic?
De maatschappelijke zetel van Marnic is gevestigd te Kloosterstraat 10, 3770 Riemst.
Is Marnic nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Marnic actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 4 juni 2019.
Is Marnic geregistreerd op Peppol?
Ja, Marnic is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0727760316.
Wat is het ondernemingsnummer van Marnic?
Het ondernemingsnummer van Marnic is BE0727760316.
Wanneer is Marnic opgericht?
Marnic is opgericht op 4 juni 2019.