Financiën
Boekjaar 2025
KYSTAR uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0727714190, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 50.343 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KYSTAR een brutomarge van € 137.194 en een eigen vermogen van € 212.276. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 57.751 naar € 50.343. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 212.276
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 50.343
▼ 13% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 71.001
▼ 41% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.529 uitgekeerd
47 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 40.302
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 140.971
▲ 83% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 22.234
▼ 29% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.088 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 4.512
▼ 25% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.573
▲ 248% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 87.606 | € 158.782 | € 117.613 | € 137.194 | ▲ 17% |
| Winst na belastingen | € 52.093 | € 96.800 | € 57.751 | € 50.343 | ▼ 13% |
| Eigen vermogen | € 130.911 | € 180.652 | € 185.462 | € 212.276 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 34.155 | € 85.288 | € 49.806 | € 52.810 | ▲ 6% |
| Cash | € 104.068 | € 111.446 | € 120.471 | € 71.001 | ▼ 41% |
| Opgepotte winst | € 115.911 | € 165.652 | € 170.462 | € 197.276 | ▲ 16% |
| Dividend | € 17.600 | € 47.059 | € 52.941 | € 23.529 | ▼ 56% |
| Bankschulden | € 0 | € 39.947 | € 31.167 | € 22.234 | ▼ 29% |
| Balanstotaal | € 165.066 | € 265.939 | € 235.268 | € 265.086 | ▲ 13% |
Kerncijfers van KYSTAR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met KYSTAR?
Wat er de jongste jaren bij KYSTAR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 50.343 (▼ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 52.093 winst in 2022 naar € 50.343 winst in 2025.
Betaalde al € 109.062 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 96.800 winst.
Keerde in totaal € 141.129 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter KYSTAR zit Paul Van Nieuwenhuyze.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Paul Van Nieuwenhuyze
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Perzikenhof 3
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0727.714.190
- Btw-nummer
- BE 0727.714.190
- Maatschappelijke zetel
- Perzikenhof 3, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- KYSTAR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 juni 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten