Financiën
Boekjaar 2025
Vanopdenbosch Bouw & Renovatie uit Middelkerke, ondernemingsnummer BE0726779626, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 77.232 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Vanopdenbosch Bouw & Renovatie een brutomarge van € 318.545 en een eigen vermogen van € 158.538. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 16.303 naar € 77.232. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 158.538
▲ 95% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 77.232
▲ € 60.929 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 24.341
▼ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 154.538.
Mensen en middelen in 2025
€ 188.214
▼ 28% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 6.362
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 527.564
▲ 78% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 17.743 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 22 jaar weg.
€ 83.648
▲ 11% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.446
▲ € 32.589 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 225.600 | € 376.443 | € 344.137 | € 318.545 | ▼ 7% |
| Winst na belastingen | € -29.752 | € 7.410 | € 16.303 | € 77.232 | ▲ € 60.929 |
| Eigen vermogen | € 57.593 | € 65.004 | € 81.306 | € 158.538 | ▲ 95% |
| Totale schulden | € 475.133 | € 348.138 | € 375.491 | € 647.657 | ▲ 72% |
| Cash | € 229 | € 5.909 | € 35.524 | € 24.341 | ▼ 31% |
| Terreinen & gebouwen | € 146.198 | € 147.597 | € 147.351 | € 151.063 | ▲ 3% |
| Opgepotte winst | € 53.593 | € 61.004 | € 77.306 | € 154.538 | ▲ 100% |
| Bankschulden | € 255.245 | € 221.918 | € 296.156 | € 527.564 | ▲ 78% |
| Balanstotaal | € 532.726 | € 413.141 | € 456.797 | € 806.195 | ▲ 76% |
| Werknemers (VTE) | - | 6,5 | - | - |
Kerncijfers van Vanopdenbosch Bouw & Renovatie, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Vanopdenbosch Bouw & Renovatie?
Wat er de jongste jaren bij Vanopdenbosch Bouw & Renovatie gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 77.232 (▲ € 60.929 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Middelkerke. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 29.752 verlies in 2022 naar € 77.232 winst in 2025.
Betaalde al € 7.496 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 77.232 winst.
Gemiddeld € 57.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter Vanopdenbosch Bouw & Renovatie zit Nicky Vanopdenbosch.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Nicky Vanopdenbosch
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Spermaliestraat 77
8431 Middelkerke
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0726.779.626
- Btw-nummer
- BE 0726.779.626
- Maatschappelijke zetel
- Spermaliestraat 77, 8431 Middelkerke
- Namen & benamingen
- Vanopdenbosch Bouw & Renovatie
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 mei 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Slopen
Bouwrijp maken van terreinen
Metselwerk
Schilderen van gebouwen
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Uitvoeren van metsel- en voegwerken