Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 37,7 naar 24,9.
Financiën
Boekjaar 2025
MACELLO uit Gent, ondernemingsnummer BE0723972168, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -1.717 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MACELLO een brutomarge van € 1,1 miljoen en een eigen vermogen van € 56.388. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -34.561 naar € -1.717. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 12 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 56.388
▼ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -1.717
▲ 95 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 37.788.
Mensen en middelen in 2025
24,9
▼ 10,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1,1 miljoen
▼ 25% t.o.v. 2024
€ 44.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 45.515
▼ 37% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 55.543
▼ 33% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 43.370 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 104.614
▼ 47% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 62.282
▼ 68% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.890.420 | € 1.711.741 | € 1.480.454 | € 1.142.917 | ▼ 23% |
| Winst na belastingen | € 1.636 | € 38.327 | € -34.561 | € -1.717 | ▲ € 32.843 |
| Eigen vermogen | € 54.338 | € 92.665 | € 58.105 | € 56.388 | ▼ 3% |
| Totale schulden | € 578.209 | € 427.808 | € 476.417 | € 222.438 | ▼ 53% |
| Cash | € 92.167 | € 65.411 | € 0 | - | |
| Opgepotte winst | € 35.738 | € 74.065 | € 39.505 | € 37.788 | ▼ 4% |
| Bankschulden | € 120.116 | € 112.020 | € 83.231 | € 55.543 | ▼ 33% |
| Balanstotaal | € 632.547 | € 520.473 | € 534.522 | € 278.826 | ▼ 48% |
| Werknemers (VTE) | 46 | 37,7 | 35,3 | 24,9 | ▼ 10,4 |
Kerncijfers van MACELLO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MACELLO?
Wat er de jongste jaren bij MACELLO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 1.717. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.636 winst in 2022 naar € 1.717 verlies in 2025.
Betaalde al € 36.135 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 38.327 winst.
Gemiddeld € 45.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter MACELLO zit Ramazan Öztürk. Ramazan Öztürk zit ook achter VERUM.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Land van Waaslaan 6 bus 1
9000 Gent
Land van Waaslaan 6 bus A
9000 Gent
Actief sinds 9 april 2019
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0723.972.168
- Btw-nummer
- BE 0723.972.168
- Maatschappelijke zetel
- Land van Waaslaan 6 bus 1, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- MACELLO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 april 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van slachthuizen
Verwerking en conservering van vlees, exclusief vlees van gevogelte