Financiën
Boekjaar 2025
LDI Sanitair uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0723950788, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 91.266 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LDI Sanitair een brutomarge van € 184.470 en een eigen vermogen van € 66.912. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 58.374 naar € 91.266. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 58 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 66.912
▼ 58% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 91.266
▲ 56% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 98.701
▼ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 183.529 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 43.055
▲ 8% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.588
▼ 82% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 124.002
▼ 5% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 34.007 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 4.732
▼ 72% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.179
▼ 68% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 58.418 | € 86.362 | € 147.529 | € 184.470 | ▲ 25% |
| Winst na belastingen | € 21.494 | € 37.468 | € 58.374 | € 91.266 | ▲ 56% |
| Eigen vermogen | € 106.816 | € 123.695 | € 159.175 | € 66.912 | ▼ 58% |
| Totale schulden | € 186.522 | € 214.650 | € 199.930 | € 198.875 | ▼ 1% |
| Cash | € 61.237 | € 89.374 | € 125.287 | € 98.701 | ▼ 21% |
| Terreinen & gebouwen | € 159.687 | € 154.467 | € 149.247 | € 154.302 | ▲ 3% |
| Opgepotte winst | € 100.616 | € 117.495 | € 140.575 | € 48.312 | ▼ 66% |
| Dividend | € 0 | € 20.588 | € 35.294 | € 183.529 | ▲ € 148.235 |
| Bankschulden | € 155.522 | € 132.616 | € 130.779 | € 124.002 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 293.338 | € 338.345 | € 359.105 | € 265.786 | ▼ 26% |
Kerncijfers van LDI Sanitair, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LDI Sanitair?
Wat er de jongste jaren bij LDI Sanitair gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 91.266 (▲ 56% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 21.494 winst in 2022 naar € 91.266 winst in 2025.
Betaalde al € 72.617 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 91.266 winst.
Keerde in totaal € 239.412 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LDI Sanitair zit Linor Duriqi.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Linor Duriqi
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gasthuisdreef 19
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0723.950.788
- Btw-nummer
- BE 0723.950.788
- Maatschappelijke zetel
- Gasthuisdreef 19, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- LDI Sanitair
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 april 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Reparatie en onderhoud van producten van metaal
Sanitaire werkzaamheden