Financiën
Boekjaar 2025
LES SAVEURS DE TUBIZE uit Tubize, ondernemingsnummer BE0722951490, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -17.512 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LES SAVEURS DE TUBIZE een brutomarge van € 56.930 en een eigen vermogen van € 67.065. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.983 naar € -17.512. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 67.065
▼ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -17.512
▼ in 2024 nog € 6.983 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 50.241
▼ 28% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 54.665.
Mensen en middelen in 2025
€ 46.211
▼ 22% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.417
▲ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.830
▲ 40% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 31.642 | € 57.721 | € 83.540 | € 56.930 | ▼ 32% |
| Winst na belastingen | € 28.286 | € 18.269 | € 6.983 | € -17.512 | ▼ € 24.495 |
| Eigen vermogen | € 59.325 | € 77.594 | € 84.576 | € 67.065 | ▼ 21% |
| Totale schulden | € 36.303 | € 23.842 | € 32.119 | € 44.247 | ▲ 38% |
| Cash | € 59.935 | € 70.334 | € 69.491 | € 50.241 | ▼ 28% |
| Opgepotte winst | € 46.925 | € 65.194 | € 72.176 | € 54.665 | ▼ 24% |
| Balanstotaal | € 95.628 | € 101.436 | € 116.696 | € 111.311 | ▼ 5% |
Kerncijfers van LES SAVEURS DE TUBIZE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LES SAVEURS DE TUBIZE?
Wat er de jongste jaren bij LES SAVEURS DE TUBIZE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 17.512 (▼ € 24.495 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 28.286 winst in 2022 naar € 17.512 verlies in 2025.
Betaalde al € 33.467 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 28.286 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grand'Place 14
1480 Tubize
Grand'Place 13
1480 Tubize
Actief sinds 1 mei 2024
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0722.951.490
- Btw-nummer
- BE 0722.951.490
- Maatschappelijke zetel
- Grand'Place 14, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- LES SAVEURS DE TUBIZE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 maart 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk
Detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers)