Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 55 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
MAYA & MI uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0722611002, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 53.899 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAYA & MI een omzet van € 2,9 miljoen en een eigen vermogen van € 433.531. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 111.340 naar € 53.899. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 2 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 433.531
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 53.899
▼ 52% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.986
▲ 246% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 433.531.
Mensen en middelen in 2025
877.244,5
▲ 877.232,5 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 877.245
▲ 17% t.o.v. 2024
€ 0 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1 miljoen
▲ 86% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 801.386.
Schulden eind 2025
€ 1,1 miljoen
▲ 72% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 247.571 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 124.343
▲ 54% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 146.278
▲ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | € 1.834.641 | € 2.851.424 | € 2.947.993 | ▲ 3% |
| Brutomarge | € 291.190 | € 902.813 | € 1.309.205 | € 1.314.281 | |
| Winst na belastingen | € 60.057 | € 166.014 | € 111.340 | € 53.899 | ▼ 52% |
| Eigen vermogen | € 132.261 | € 298.292 | € 379.632 | € 433.531 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 556.579 | € 666.877 | € 921.316 | € 1.462.288 | ▲ 59% |
| Cash | € 23.294 | € 111.572 | € 2.888 | € 9.986 | ▲ 246% |
| Opgepotte winst | € 102.261 | € 268.292 | € 379.632 | € 433.531 | ▲ 14% |
| Bankschulden | € 342.917 | € 428.255 | € 664.109 | € 1.142.148 | ▲ 72% |
| Balanstotaal | € 688.839 | € 965.170 | € 1.301.449 | € 1.895.819 | ▲ 46% |
| Werknemers (VTE) | - | 473.179,1 | 12 | 877.244,5 | ▲ 877.232,5 |
Kerncijfers van MAYA & MI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met MAYA & MI?
Wat er de jongste jaren bij MAYA & MI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 53.899 (▼ 52% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 60.057 winst in 2022 naar € 53.899 winst in 2025.
Betaalde al € 147.832 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 166.014 winst.
Gemiddeld € 0 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter MAYA & MI zit MURSEL MAYA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MURSEL MAYA
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brusselsesteenweg 473
9090 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0722.611.002
- Btw-nummer
- BE 0722.611.002
- Maatschappelijke zetel
- Brusselsesteenweg 473, 9090 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- MAYA & MI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 maart 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)