Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2023.
Financiën
Boekjaar 2025
Cyran Management uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0721736022, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 17.025 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Cyran Management een brutomarge van € 31.177 en een eigen vermogen van € 27.267. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 55.404 naar € 17.025. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 22 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 27.267
▼ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.025
▼ 69% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 57.152
▲ 231% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 40.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.410
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.582
▼ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.344
▼ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 92.420 | € 80.932 | € 82.823 | € 31.177 | ▼ 62% |
| Winst na belastingen | € 63.427 | € 53.481 | € 55.404 | € 17.025 | ▼ 69% |
| Eigen vermogen | € 86.358 | € 59.839 | € 50.242 | € 27.267 | ▼ 46% |
| Totale schulden | € 87.376 | € 100.061 | € 66.961 | € 74.103 | ▲ 11% |
| Cash | € 6.912 | € 3.898 | € 17.252 | € 57.152 | ▲ 231% |
| Opgepotte winst | € 67.758 | € 41.239 | € 31.642 | € 8.667 | ▼ 73% |
| Dividend | € 60.000 | € 80.000 | € 65.000 | € 40.000 | ▼ 38% |
| Bankschulden | € 15.641 | € 9.656 | € 3.583 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 173.734 | € 159.900 | € 117.203 | € 101.370 | ▼ 14% |
Kerncijfers van Cyran Management, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Cyran Management?
Wat er de jongste jaren bij Cyran Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 17.025 (▼ 69% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Hotton. KBO
- THIBAUT BREULS DE TIECKEN werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 63.427 winst in 2022 naar € 17.025 winst in 2025.
Betaalde al € 52.900 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 63.427 winst.
Keerde in totaal € 245.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Cyran Management zit THIBAUT BREULS DE TIECKEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
THIBAUT BREULS DE TIECKEN
Zaakvoerder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Champlon, Rue Grandchamps 6
6900 Marche-en-Famenne
Rue du Ban,Fronville 42
6990 Hotton
Actief sinds 1 maart 2019
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Thibaut Jean-Pierre Emmanuel BREULS de TIECKEN(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0721.736.022
- Btw-nummer
- BE 0721.736.022
- Maatschappelijke zetel
- Champlon, Rue Grandchamps 6, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- Cyran Management
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 maart 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige vormen van onderwijs
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Sauna's, solaria, baden enz.