Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 35 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
OT INVEST uit Liège, ondernemingsnummer BE0720783046, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 79.403 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde OT INVEST een brutomarge van € 381.726 en een eigen vermogen van € 284.766. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 72.860 naar € 79.403. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 284.766
▲ 39% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 79.403
▲ 9% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 183.802
▼ 17% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 264.486.
Mensen en middelen in 2025
€ 191.730
▲ 44% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.249
▲ 6% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1 miljoen
▲ 24% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 739.260
▲ 29% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 47.845
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 151.891 | € 210.097 | € 287.235 | € 381.726 | ▲ 33% |
| Winst na belastingen | € 56.492 | € 2.233 | € 72.860 | € 79.403 | ▲ 9% |
| Eigen vermogen | € 171.043 | € 173.276 | € 205.363 | € 284.766 | ▲ 39% |
| Totale schulden | € 1.419.982 | € 1.960.329 | € 1.665.824 | € 2.144.551 | ▲ 29% |
| Cash | € 144.631 | € 83.703 | € 221.529 | € 183.802 | ▼ 17% |
| Terreinen & gebouwen | € 503.344 | € 1.077.897 | - | - | |
| Opgepotte winst | € 131.043 | € 133.276 | € 185.082 | € 264.486 | ▲ 43% |
| Bankschulden | € 792.130 | € 1.525.000 | € 825.000 | € 1.025.340 | ▲ 24% |
| Balanstotaal | € 1.591.025 | € 2.133.605 | € 1.871.186 | € 2.429.317 | ▲ 30% |
| Werknemers (VTE) | 2,8 | 2,8 | 4,5 | - |
Kerncijfers van OT INVEST, boekjaren 2021 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met OT INVEST?
Wat er de jongste jaren bij OT INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 79.403 (▲ 9% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Awans. KBO
- ESCH Invest werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Liège. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 56.492 winst in 2021 naar € 79.403 winst in 2025.
Betaalde al € 72.153 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2025, met € 79.403 winst.
Gemiddeld € 63.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Het aandeel van ESCH INVEST komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
OT INVESTAchter OT INVEST zit ESCH Invest. De aandelen zijn in handen van ESCH INVEST (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2021
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Steppes 18A
4000 Liège
Rue de Steppes 18 A
4000 Liège
Actief sinds 15 februari 2019
Rue Chaussée 12a
4342 Awans
Actief sinds 3 juni 2024
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
OVH Mail
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0720.783.046
- Btw-nummer
- BE 0720.783.046
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Steppes 18A, 4000 Liège
- Namen & benamingen
- OT INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 februari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 dec 2025
- Contact
- monoccasion.be
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
Groothandel in motorfietsen, delen en toebehoren van motorfietsen
Handelsbemiddeling in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
+3