Financiën
Boekjaar 2025
Promaclo uit Bilzen-Hoeselt, ondernemingsnummer BE0719741186, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 41.849 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Promaclo een brutomarge van € 66.945 en een eigen vermogen van € 145.174. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 44.201 naar € 41.849. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 145.174
▲ 41% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 41.849
▼ 5% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.807
▼ 72% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 138.974.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.702
▲ 240% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 83.100
Dit jaar wordt € 16.969 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 1.980
▲ 34% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.923
▼ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 28.207 | € 38.047 | € 69.313 | € 66.945 | ▼ 3% |
| Winst na belastingen | € 14.510 | € 11.650 | € 44.201 | € 41.849 | ▼ 5% |
| Eigen vermogen | € 47.474 | € 59.125 | € 103.326 | € 145.174 | ▲ 41% |
| Totale schulden | € 19.916 | € 22.849 | € 24.359 | € 105.451 | ▲ € 81.091 |
| Cash | € 26.776 | € 12.882 | € 35.616 | € 9.807 | ▼ 72% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 107.656 | |
| Opgepotte winst | € 41.274 | € 52.925 | € 97.126 | € 138.974 | ▲ 43% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 83.100 | |
| Balanstotaal | € 67.390 | € 81.974 | € 127.685 | € 250.625 | ▲ 96% |
Kerncijfers van Promaclo, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Promaclo?
Wat er de jongste jaren bij Promaclo gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 41.849 (▼ 5% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nathalie Lucienne Brepoels werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Bilzen-Hoeselt. KBO
- Johan Lode Cloosen werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.510 winst in 2022 naar € 41.849 winst in 2025.
Betaalde al € 55.992 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 44.201 winst.
Bestuur
Achter Promaclo zitten Johan Lode Cloosen en Nathalie Lucienne Brepoels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Johan Lode Cloosen
Bestuurder
sinds 2019
Nathalie Lucienne Brepoels
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Plasstraat 10
3732 Bilzen-Hoeselt
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0719.741.186
- Btw-nummer
- BE 0719.741.186
- Maatschappelijke zetel
- Plasstraat 10, 3732 Bilzen-Hoeselt
- Namen & benamingen
- Promaclo
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 februari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering